додому Поточні новини Україна не врахувала жодної рекомендації міжнародних спостерігачів, – організація CIS-EMO

Україна не врахувала жодної рекомендації міжнародних спостерігачів, – організація CIS-EMO

110

2Україна не врахувала жодної рекомендації міжнародних спостерігачів парламентських виборів. Про це заявив 6 червня глава Міжнародної організації зі спостереження за виборами CIS-EMO Олексій Кочетков.

Ми хочемо звернути особливу увагу на ситуацію, яка склалася навколо виборів мера Києва, а також на проблему, яка залишилася ще з жовтневих виборів – п’ять округів, на яких так і не визначили переможця“, – зазначив Кочетков.

Він уточнив, що місія CIS-EMO свідомо не припиняла свою роботу в Україні і тепер може стверджувати, що жодна рекомендація організації не була врахована.

Ми постійно зв’язуємося з представниками влади, нагадуючи їм про необхідність реформи виборчого законодавства, проведення перевиборів на проблемних округах, але поки наші звернення безрезультатні. Ми впевнені, що слід поставити крапку у парламентських виборах“, – констатував він.

У свою чергу, керівник українського представництва міжнародної організації зі спостереження за виборами CIS-EMO Олег Верник заявив, що парламент навмисне не модернізує виборче законодавство.

Після виборів ми звернули увагу, як влади, так і громадськості на необхідність збільшення прозорості виборчого законодавства та демократичності процесу в цілому. Крім того, їх цікавив аналіз в контексті зарплат і рівня життя українських громадян. Але реакція влади фактично відсутня“, – повідомив він.

Довідка. Міжнародна організація зі спостереження за виборами CIS-EMO була створена в 2003 р. як міжнародна неурядова організація. Мета організації – сприяння збереженню і розвитку інституту виборів та громадського контролю за ними в країнах з демократичними системами.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я