додому Поточні новини «УДАР» вимагає звільнити міністра інфраструктури, керівників Держслужби НС, «Укравтодору» та інших посадовців

«УДАР» вимагає звільнити міністра інфраструктури, керівників Держслужби НС, «Укравтодору» та інших посадовців

148

6Партія «УДАР» вимагає від Кабінету міністрів звернутися до Президента України щодо звільнення з посади голови Київської міської державної адміністрації, міністра інфраструктури, міністра внутрішніх справ, голови Державної служби України з надзвичайних ситуацій, керівника Державного агентства автомобільних доріг України та генерального директора Державної адміністрації залізничного транспорту України, які не вжили заходів з мінімізації наслідків снігопадів.

Як вважають в «УДАРі», існують всі загрози, що влада виявиться не готовою і до протидії повеням, спричиненим потеплінням і таненням снігу.

Народні депутати від «УДАРу» вимагають від уряду вжити термінових заходів з протидії новим природним катаклізмам. Зокрема, підкреслюють вони, має бути створений Всеукраїнський протипаводковий антикризовий штаб, до якого ввійдуть члени уряду, керівники та заступники керівників профільних центральних органів виконавчої влади, народні депутати України, представники громадськості. Крім того, регіональні штаби мають бути створені у всіх регіонах, де є загрози повеней. Має бути проведена перевірка дамб, гребель тощо, проконтрольоване виконання попередньо прийнятих рішень про розчищення річищ річок, міських стічних каналів для безперешкодного проходження талих вод.

Крім того, в «УДАРі» наполягають на пришвидшенні роботи зі створення системи екстреної допомоги населенню за єдиним телефонним номером «112», на який вже виділено майже 0,5 млрд. грн., а служба і досі не функціонує.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я