додому Поточні новини У прокуратурі запевняють, що вже “амністували” 15 осіб

У прокуратурі запевняють, що вже “амністували” 15 осіб

120

27Київ. 5 лютого 2014 року. (Українська правда). За даними прокуратури, закон “про амністію” вже застосовано до 15 учасників масових сутичок у листопаді-грудні минулого року. Про це йдеться у повідомленні столичної прокуратури.

Також у відомстві зазначили, що Шевченківський районний суд Києва задовольнив клопотання прокуратури про застосування закону “про амністію” до ще одного засудженого за грудневі сутички у центрі столиці.

“Згідно із рішенням Шевченківського райсуду чоловіка звільнено від покарання, призначеного раніше обвинувальним вироком тієї ж судової інстанції”, – сказано у повідомленні прокуратури.

Загалом, за даними прокуратури, під дію цього закону вже підпали 15 осіб.

“Отже на сьогодні норми вказаного Закону застосовано до 15 осіб, що притягувались до кримінальної відповідальності за злочини, пов’язані із силовим протистоянням з правоохоронцями у листопаді-грудні минулого року”, – зазначили у прокуратурі.

Крім того, в прокуратурі пообіцяли, що упродовж тижня прокурори поставлять питання перед судами щодо застосування цього закону стосовно всіх осіб, хто підпадає під його дію.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я