додому Поточні новини У Києві відбулась презентація Інституту стратегічних досліджень «Нова Україна»

У Києві відбулась презентація Інституту стратегічних досліджень «Нова Україна»

131

4Київ. 10 лютого 2014 року (УНІАН). У Києві відбулась презентація Інституту стратегічних досліджень «Нова Україна». Ініціатором й інвестором інституту є Сергій Льовочкін. Інститут створений як громадська організація.

«Свою місію ми бачимо саме в розробці нової, модернізованої платформи для України і організації діалогу про побудову майбутнього України з інтелектуальними колами як в Україні, так і з зарубіжними провідними організаціями», – заявив на церемонії директор інституту Андрій Єрмолаєв.

Єрмолаєв зазначив, що ключовим питанням у діяльності інституту буде євроінтеграція, зокрема робота над відновленням переговорного процесу з Європейським Союзом.

За його словами, ключові завдання інституту полягають у розробці стратегії для забезпечення модернізації України, організації відкритого обговорення нових стратегій за участю громадянського суспільства, створенні нових комунікацій провідними інтелектуальними центрами світу.

Єрмолаєв також повідомив, що інститут має намір співробітничати з ООН і ЮНЕСКО.

Засновниками інституту «Нова Україна» є Андрій Єрмолаєв, доктор політичних наук Олександр Литвиненко, доктор соціологічних наук Віктор Щербина і колишній прес-секретар Президента України Дарина Чепак. Попередній склад інституту – 30 осіб.

Як уточнив Єрмолаєв, повний склад «Нової України» буде представлений найближчим часом.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я