додому Поточні новини ЦВК затвердила низку документів на виконання закону про референдум

ЦВК затвердила низку документів на виконання закону про референдум

385

514 травня відбулось чергове засідання Центральної виборчої комісії, яке провів голова Комісії Володимир Шаповал.

На виконання Закону України ”Про всеукраїнський референдум” Комісія встановила Порядок подання окружними комісіями з всеукраїнського референдуму фінансових звітів про надходження та використання коштів Державного бюджету України, виділених на підготовку та проведення всеукраїнського референдуму, а також затвердила форми відповідних фінансових документів.

Крім того, затверджено Порядок передачі підписних листів до ЦВК та здійснення перевірки дотримання порядку збору підписів громадян України під вимогою щодо проведення всеукраїнського референдуму за народною ініціативою. А також встановлено форми, зокрема, опису папки з підписними листами підписів громадян України, акта про невідповідність наявної кількості підписних листів, відомості про виявлені порушення вимог закону під час збору підписів та оформлення підписних листів підписів громадян України під вимогою щодо проведення всеукраїнського референдуму за народною ініціативою тощо.

Також Комісія встановила Порядок передачі протоколів дільничних комісій з всеукраїнського референдуму про підрахунок голосів учасників всеукраїнського референдуму на закордонних дільницях та повідомлень про їх зміст до Центральної виборчої комісії.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я