додому ПОЛІТИКА ТОМ КУПЕР. ВІЙНА В УКРАЇНІ, 28 ВЕРЕСНЯ. ШТУРМ

ТОМ КУПЕР. ВІЙНА В УКРАЇНІ, 28 ВЕРЕСНЯ. ШТУРМ

598

Сьогодні дуже короткий «звіт»…

Наразі, гадаю, вже не є «новиною» те, що за минулі 48 годин ЗСУ вивалили «апокаліптичні обсяги» артилерійського вогню на російські позиції на південному заході, півдні та південному сході від Роботиного, а також у районі Вербового. Принаймні саме так деякі росіяни описують події та ситуацію на цій ділянці.

Справді, є підтвердження, що українці, з використанням широкого спектру озброєнь – від М142 та М270, БМ-21 і САУ Archer до зброї з меншим радіусом на кшталт 2С7, М109 Paladin, M777, Panzerhaubitze 2000, Caesar-ів, установок Zuzana, – несамовито, у великих обсягах і стабільно поливають артилерійським вогнем цілі на ділянці від Новопрокопівки до Вербового, Очеретуватого, Токмака та Чернігівки.

Тож не дивно, що з’являються відео, на яких видно, як два українських снаряди влучають по двох сусідніх російських позиціях – практично одночасно, як от те відео, з якого я зробив цей скріншот («вершечок» другої детонації видно на кадрі внизу).

Росіяни намагаються бити у відповідь запалювальними снарядами та завдавати авіаударів, бо в їхньої артилерії був ще один поганий день… чи радше тиждень.

До речі, цікавинка з «того боку»: цю гармату Д-44 (точніше, «85-мм дивізійну гармату»), яку українці підбили десь зо два дні тому, виготовили ще в 1940-х роках:

… і це «красномовно свідчить» про… ну, про обсяги російських втрат в артилерії (про які вже йшлося раніше).

На інших відео видно український ОБТ «Челенджер 2», «Бредлі», «Мардери», «Страйкери» – «у русі»… Насправді, гадаю, вже ні для кого не новина (бо щонайменше 48 годин у соцмережах ширяться такі повідомлення), що на цій ділянці також з’явилися дві свіжі українські бригади:

· 15-та бригада НГУ «Кара-Даг», а також

· 71-ша єгерська бригада ЗСУ, оснащена БМП «Бредлі».

Також відомо, що останніми днями в тил підтягують інші підрозділи (це, я думаю, красномовно відповідає на питання щодо «браку резервів у ЗСУ»).

Не дивно, що з минулої ночі з’являються повідомлення… емм, їх усі можна звести до одного слова: штурм.

Не вдаватимуся в деталі: ще раз, маймо терпіння, чекаймо на новини… або якщо вам вже уривається терпець, то займіться тим, щоб ваша країна відправила Україні більше медобладнання, більше снарядів до мінометів, більше артилерійських снарядів, більше дронів, більше систем нічного бачення і більше важкого озброєння.

Переклад: Антон Шигімага

Редакція: Антоніна Ящук

Оригінал тут  

Джерело тут

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я