додому ПОЛІТИКА ТЕЗИ для ОПОЗИЦІЇ

ТЕЗИ для ОПОЗИЦІЇ

113
gazetavv.com
gazetavv.com

Створення Ради Народної Дії не підміняє собою політичний порядок денний, який ухвалили лідери опозиційних сил. Вимоги наші єдині: відставка Уряду,  відставка Президента, відставка Верховної Ради України (?). Створення Уряду Національної  Довіри. Зміна системи влади в Україні. Європейська інтеграція. Єдність Євромайдану – понад усе!

Несприйняття Громадянським Сектором Євромайдану опозиційних партій може бути подоланим через співпрацю в РНД.  Співтворення програми дій (на після перемоги) сприятиме подоланню відчуженості та зниження впливу «противсііхів».

Рада Народної  Дії та Євромайдан можуть звернутися до країн ЄС з закликом надати Україні перспективу членства в ЄС. Ми довели відданість європейським цінностям. Такий заклик від ВСЬОГО Євромайдану (не тільки партійної частини) надає політичну додану вартість.

Рада Народної Дії – є виборним консультативним переговорним органом, який субєктизує Майдан як Віче, акт народовладдя. А отже його рішення отримують більшу легітимність ніж рішення партійних з’їздів.

Рада Народної Дії – не має повноважень, а має функції – обрати з запропонованих пропозицій консенсусні та такі,  які можуть стати  частиною  плану Майдану по зміні системи влади в Україні. РНД не є владою. Члени РНД не претендують на  участь  в майбутньому Уряді Національної Довіри. РНД  –  це присяжні чи санітари Євромайдану.

Антон ДАЛМОН

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я