додому ПОЛІТИКА Створення Ради Народної Дії не підміняє собою політичний порядок денний, який ухвалили...

Створення Ради Народної Дії не підміняє собою політичний порядок денний, який ухвалили лідери опозиційних сил

54
gazetavv.com
gazetavv.com
gazetavv.com

. Вимоги наші єдині: відставка Уряду,  відставка Президента, відставка Верховної Ради України (?). Створення Уряду Національної  Довіри. Зміна системи влади в Україні. Європейська інтеграція. Єдність Євромайдану – понад усе!

Несприйняття Громадянським Сектором Євромайдану опозиційних партій може бути подоланим через співпрацю в РНД.  Співтворення програми дій (на після перемоги) сприятиме подоланню відчуженості та зниження впливу «противсііхів».

Рада Народної  Дії та Євромайдан можуть звернутися до країн ЄС з закликом надати Україні перспективу членства в ЄС. Ми довели відданість європейським цінностям. Такий заклик від ВСЬОГО Євромайдану (не тільки партійної частини) надає політичну додану вартість.

Рада Народної Дії – є виборним консультативним переговорним органом, який субєктизує Майдан як Віче, акт народовладдя. А отже його рішення отримують більшу легітимність ніж рішення партійних з’їздів.

Рада Народної Дії – не має повноважень, а має функції – обрати з запропонованих пропозицій консенсусні та такі,  які можуть стати  частиною  плану Майдану по зміні системи влади в Україні. РНД не є владою. Члени РНД не претендують на  участь  в майбутньому Уряді Національної Довіри. РНД  –  це присяжні чи санітари Євромайдану.

Антон ДАЛМОН

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я