додому Поточні новини Телекритика: Податкова арештувала рахунки газети “Вести” та її директора

Телекритика: Податкова арештувала рахунки газети “Вести” та її директора

56

9Київ. 22 травня 2014 (Телекритика).  Підрозділ податкової міліції Міндоходів спільно з Держфінмоніторингом заблокував рахунки ТОВ “Вісті Мас-Медіа” та його директора Ігоря Гужви.

Про це “Телекритиці” повідомило джерело з правоохоронних органів.

Як зазначається, зазначені заходи здійснено в рамках кримінального провадження про вчинення правопорушень групою з юридичних та фізичних осіб за статтями Кримінального кодексу України ч.3 ст.212 “Ухилення від сплати податків, зборів (обов’язкових платежів)”, ч.2 ст.205 “Фіктивне підприємництво” та ч.3 ст.209 “Легалізація (відмивання) доходів, одержаних злочинним шляхом”.

Досудовим розслідуванням встановлено, що на рахунок ТОВ “Вісті Мас-Медіа” від фіктивного підприємства надійшли кошти у сумі 93,6 мільйона гривень, які в подальшому були легалізовані.

Окрім цього, виявлено, що в схемі легалізації грошових коштів використовувалися також особисті рахунки директора ТОВ “Вісті Мас-Медіа” Гужви.

За словами джерела, на рахунок Гужви зараховано грошові кошти від низки компаній в якості оплати за сумнівні цінні папери, на загальну суму 277,8 мільйона гривень.

Частина отриманих коштів у сумі 54,1 мільйона гривнь була знята готівкою. У Гужви нібито відсутні задекларовані доходи для проведення таких операцій.

Кошти надходили нібито від структур, прямо пов’язаних із Сергієм Курченком, пише видання.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я