додому Топ Новини СУХИЙ ЗАЛИШОК ІЗ ЦИРКУЛЯРОМ ГЕНШТАБУ

СУХИЙ ЗАЛИШОК ІЗ ЦИРКУЛЯРОМ ГЕНШТАБУ

151

1) Ніяких обмежень пересування військовозобов’язаних зараз не буде. За кілька днів циркуляр відмінять/внесуть правки/призупинять дію чи переграють за допомогою внесення змін у закон (потрібне підкреслити). Нардепи вже внесли відповідний законопроект і він скоріш за все буде не єдиним.

2) Генштаб, на виконання норм закону про воєнний стан, готує нормативку. Затримка з цими нормативними документами (понад 4 місяця) вже є посадовим недбальством відповідальних осіб у Генштабі. Але роблять вони цю нормативку через жопу.

3) Залужний підписує. І він щиро не розуміє в чому тут проблема. Главком каже: чому люди тиняються по країні? Всі мають служити. Шо не ясно? Логіка військового. Він так і виправдовується, коли документ виплив в інфополе.

4) Про проект документу стає відомо. Його підхоплюють на Банковій. Це ж справжній подарунок. Можна “мокнути” Залужного, щоб не загравався в політику. Ремарка: друзі з пулу Генштабу – не потрібно розповідати про повну відсутність політичних амбіцій у Залужного. Чим більше ви про це пишете, тим більші підозри на Банковій!

5) Далі починається пекло з стратегічними комунікаціями командуючого і Генштабу. Хлопці/дівчата – це пройоб!

6) Залужний та Генштаб вигребли негатив. Президент має захистити “здоровий глузд”. Саме так це виглядає на кінець дня.

7) Що буде далі? Читайте пункт 1.

8) Як вирішать питання з мобілізацією? Скоріш за все вона піде в “Дію”. Через місяць ми зможемо згенерувати е-військовий квиток + довідка. Ті хто не матиме військового квитка у застосунку, муситиме йти до військомату за довідкою. Відповідно – повістка мобілізованого також може прийти через СМС.

9) Чим закінчиться конфлікт Банкової та Генштабу? Сподіваюся примиренням, бо Залужний потрібен ЗСУ та Україні! Але політико-адміністративні рішення, навіть які випливають з компетенції Генштабу, будуть погоджуватися з Банковою. Чи добре це? Не певен. Втручання політиків в управління військами під час війни до добра не доводить. Перевірено світовою історією.

10) Чи потрібна тотальна мобілізація? Прикріплення військовозобов’язаних до терокругів та обмеження пересування вказує на таку ймовірність. Відповідаємо: зараз тотальна мобілізація не потрібна. Досвідченні офіцери стверджують, що ми маємо достатній резерв. Ситуація на фронті важка, але не критична. Тотальна мобілізація можлива, якщо загальну мобілізацію оголошать в росії…

11) Влада ініціює адмінзаходи для повернення людей в Україну. МОН говорить про повернення в школу та у виші дітей з 1 вересня. В таких умовах потрібно, щоб працювала економіка. Країною рухалися товари та робоча сила. Потрібно знімати обмеження та дозволи, а не створювати нові, щоб заробили воєнкоми.

А тепер “чепушинка”: історія з циркуляром генштабу – це приклад як не потрібно робити. Ні, не для Генштабу. Загалом для влади. Банкова вважає, що “мокнула” Залужного. Занизила рейтинг… Ось так “занижувати рейтинг” не потрібно! Бо це підриває довіру до самої влади і до ЗСУ! Війна таких історій не пробачає.

Віталій КУЛИК, директор Центру досліджень проблем громадянського суспільства

Джерело: Facebook

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я