Домой Социум Стали відомі лауреати премії Шевченка за 2015 рік

Стали відомі лауреати премії Шевченка за 2015 рік

229

Київ. 11 лютого 2015 року (Українська Правда). Лауреати визначені в чотирьох номінаціях. Премію з ще трьох в нинішньому році вирішили не присуджувати.

За результатами таємного голосування у третьому турі конкурсу Національної премії імені Тараса Шевченка 2015 року, визначено чотирьох лауреатів цьогорічної премії.

У номінації «Література» переміг Юрій Буряк за книгу поезій «Не мертве море» (представлено Всеукраїнським товариством «Просвіта» ім. Тараса Шевченка).

Цю інформацію підтвердили у Національному комітеті премії, повідомляє «Українська правда. Життя». Рішення Шевченківського комітету вже затвердив його голова Борис Олійник.

У номінації «Літературознавство і мистецтвознавство» лауреатом став Костянтин Москалець за книжку есеїв «Сполохи», повідомляла раніше газета «День».

-ads-

У номінації «Образотворче Мистецтво» – Микола Компанець за мистецький цикл «Земля моїх батьків».

У номінації «Театральне Мистецтво», нагороду здобув Петро Панчук — актор Національного театру ім. І. Франка за втілення образу Тараса Шевченка на вітчизняній театральній сцені.

Цього року премію у номінаціях «Публіцистика і журналістика», «Музичне мистецтво» і «Концертно-виконавське мистецтво» вирішили не вручати.

 

Предыдущая статьяПорошенко готовий ввести військовий стан
Следующая статьяКабмін затвердив Меморандум співпраці з МВФ

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь