додому Соціум Стали відомі лауреати премії Шевченка за 2015 рік

Стали відомі лауреати премії Шевченка за 2015 рік

230

Київ. 11 лютого 2015 року (Українська Правда). Лауреати визначені в чотирьох номінаціях. Премію з ще трьох в нинішньому році вирішили не присуджувати.

За результатами таємного голосування у третьому турі конкурсу Національної премії імені Тараса Шевченка 2015 року, визначено чотирьох лауреатів цьогорічної премії.

У номінації “Література” переміг Юрій Буряк за книгу поезій “Не мертве море” (представлено Всеукраїнським товариством “Просвіта” ім. Тараса Шевченка).

Цю інформацію підтвердили у Національному комітеті премії, повідомляє “Українська правда. Життя”. Рішення Шевченківського комітету вже затвердив його голова Борис Олійник.

У номінації “Літературознавство і мистецтвознавство” лауреатом став Костянтин Москалець за книжку есеїв “Сполохи”, повідомляла раніше газета “День”.

У номінації “Образотворче Мистецтво” – Микола Компанець за мистецький цикл “Земля моїх батьків”.

У номінації “Театральне Мистецтво”, нагороду здобув Петро Панчук – актор Національного театру ім. І. Франка за втілення образу Тараса Шевченка на вітчизняній театральній сцені.

Цього року премію у номінаціях “Публіцистика і журналістика”, “Музичне мистецтво” і “Концертно-виконавське мистецтво” вирішили не вручати.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я