додому Економіка Кабмін затвердив Меморандум співпраці з МВФ

Кабмін затвердив Меморандум співпраці з МВФ

187

Київ. 12 лютого 2015 року (ПолітКом). Кабінет міністрів України затвердив меморандум щодо співпраці з МВФ (Міжнародним валютним фондом) на чотири роки. Про це стало відомо зі слів прем’єр-міністра України Арсенія Яценюка.

Україна звернулася до МВФ з клопотанням про затвердження Радою директорів чотирирічної програми співробітництва з Україною, яка в цілому дасть можливість Україні протягом чотирьох років додатково одержати у вигляді фінпідтримки близько 25 млрд доларів, з яких 17,5 млрд доларів – це кошти, які МВФ надасть Україні для стабілізації фінансової ситуації в країні. Окрім того, розроблений документ передбачає використання механізму розширеного фінансування (Extended Fund Facility).

«Кабінет міністрів України узгодив проект меморандуму між Україною і МВФ. Торік у нас була програма з МВФ «Stand-by», згідно з якою весь перелік реформ було виконано урядом. Але у зв’язку з російською військовою агресією і загостренням ситуації на сході ми звернулися до наших західних партнерів і МВФ про розширення програми фінансової підтримки України», – повідомив пан Яценюк.

Нагадаємо, що протягом 2014 року Україна отримала від МВФ – свого ключового кредитора – два транші кредитних коштів обсягом 4,6 млрд доларів.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я