додому ПОЛІТИКА Порошенко готовий ввести військовий стан

Порошенко готовий ввести військовий стан

254

Київ. 11 лютого 2015 року (ПолітКом). Президент України Петро Порошенко готовий негайно ввести військовий стан, якщо ситуація на сході України погіршиться. Про це він заявив сьогодні під час засідання Кабміну.

За словами президента, якщо проросійські терористи не зупиняться, військовий стан буде введено на всій території України. При цьому пан Президент зауважив, що залишається прихильником мирного врегулювання конфлікту і вважає неможливим вирішити ситуацію на Донбасі військовим шляхом.

Окрім того, Петро Порошенко відвідає сьогодні о 17:00 Мінський саміт, на якому стане зрозумілим, чи вдасться Україні зупинити агресора дипломатичним шляхом, чи доведеться переходити на інший режим. Тож український президент назвав сьогоднішній день “можливо, найважливішою датою в історії України”.

“Хочу відзначити, що і я, і уряд, і Верховна Рада готові до переходу, до прийняття рішення про введення військового стану на всій території України. І я ні в якому разі не буду затримуватися із цим рішенням, якщо безвідповідальні дії агресора приведуть до серйозної подальшої ескалації конфлікту”, – наголосив пан Порошенко.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я