додому Економіка Що вас чекає, якщо президент таки змусить своїх Слуг проголосувати сьогодні за...

Що вас чекає, якщо президент таки змусить своїх Слуг проголосувати сьогодні за псевдореформу АМКУ 5431

89

Кожен з вас втратить право на відшкодування з олігархів, зловживаючих монополістів та картелів переплачених коштів у подвійному розмірі

До вас в квартиру вночі можуть увірватися «антимонопольники» з обшуком та шукати там, що хочуть і як хочуть. Жодні правила, як вони мають ці обшуки проводити в законопроєкті не описані. Й, впевнена, ви в курсі, що з обшуком прийдуть до вас, а не до Ахметова.

Ви будете платити зі своїх податків зарплату антимонопольникам в десять разів більшу ніж сьогодні – до півмільйона гривень на місяць.

Якщо ви захочете поскаржитись в АМКУ на зловживання монополіста, відомство цілком законно вам відповість: «не будемо розглядати вашу заяву, бо сьогодні вона не в пріоритеті».

І навіть якщо дивом АМКУ таки розпочне розслідування, він зможе цілком законно його проводити 50 років, а в кінці полюбовно і також законно домовитися з порушником скільки штрафу накласти: 10 тис чи мільярд.

Приватизаційні активи, тобто державні, а значить ваші, сильні світу цього зможуть скуповувати без дозволу АМКУ. Таким чином посилювати свою монополію та в подальшому ще більше грошей здирати з вас.

Тих, кому ви будете платити зі своїх податків по півмільйона на місяць, буде таємно садити в крісла та «висаджувати» з них залежний від олігархів президент. А значить, ви фінансуватиме красиве життя його «кумів», які працюватимуть гарантовано не на вас.

Якщо ж в це крісло випадково «залетить» чесна людина та президент дивом не звільнить її, олігархи через підконтрольних депутатів цілком законно заблокують роботу АМКУ через Конституційний суд, бо за Конституцією України президент не може призначати керівництво АМКУ, хоча дуже хоче, тому і просуває закон, що їй протирічить.

Примусово ділити монополії ніхто не буде, бо жодних змін для покращення цієї процедури президент вносити не збирається.

А міністр Кабінету Міністрів, якому ви також платите зарплату, розділить з президентом вплив на керівника АМКУ. Бо якщо виявиться, що цей керівник захоче не любити якогось олігарха або монополіста, то замість звільнення можна просто припинити йому та всім його підлеглим платити будь-які надбавки до зарплати.

Телеканали, за допомогою яких олігархи засмічують вам мізки та проводять на Банкову президентів, з прийняттям закону вони зможуть купувати без жодних дозволів від АМКУ

Перегляд раніше наданих олігархам дозволів на придбання активів, у тому числі шляхом приватизації, також здійснювати ніхто не буде. Президент не хоче інтегрувати цей інструмент у законодавство.

І насамкінець, якщо ви думаєте, що можливо хоч рішення АМКУ припинять скасовуватися в судах – це також не так. Бо одна з основних причин відміни – не проведення АМКУ експертиз. А не проводить їх АМКУ через відсутність на це коштів вже більше 10 років. Так ось, коштів на експертизи АМКУ президент також виділяти не збирається.

Автор: Агія Загребельська

Джерело: Facebook

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я