додому Топ Новини Провал ватного «бліцкригу» і що роблять блудні солдати ерефії в приазовських степах...

Провал ватного «бліцкригу» і що роблять блудні солдати ерефії в приазовських степах України?

185

Вчора, 25 серпня, кремлівський карлик і його штаб вирішив відкрити новий фронт на Донбасі: з Ростова у напрямку Новоазовська були кинуті великі сили супротивника, переважно десантні з’єднання. Як виявилось, кавказькі муртади Путєна вже не хочуть йти на прорив, тому на убій в домбабвійсько-лугандійську джамахєрію посилають “ванюшок” – солдатів з глибинної Росії. Вчора бійцями “Азова” була опізнана бронетехніка 98-ї грвардійської повітряно-десантної дивізії з м. Іванове.

Перед наступом впродовж двох ночей з території Росії позиції прикордонників обстрілювалися в районі пропускного пункту “Новоазовськ”. Вогонь вівся з мінометів та реактивних систем дуже прицільно — ватним окупантам явно допомагали кваліфіковані коректувальники. Прикордонники через щільний вогонь були змушені з боєм відтягнутися вглиб території. Одразу ж після цього через кордон зайшли “асвабадітєлі” – колона армії Ереф з кількох десятків одиниць бронетехніки, яка, судячи з даних розвідки та руху ворога, направлялася у двох напряках: на Авдіївку-Іловайськ з одного боку, та на Маріуполь з іншого. Однак, завдяки діям передових загонів батальйону Азов та збройних сил України, агресорам дали бій, і розвинути наступ за планом агресорам не вдалось, більшість техніки окупантів повернула на північ.

Пересування ворожої армійської колони було зупинено на напрямку Щербак-Маркине. Згодом супротивник перегрупувався і пішов на прорив. Високоточними ударами нашої артилерії та армійської авіації було нанесено удари по бронетехніці терористів. В більшості вона складалася з БМД, дванадцять з яких було знищено після першого ж удару північніше Новоазовська. Знищили і кілька танків окупантів. Один з них — нацгвардійці, а азовці, які пробилися до місця зіткнення з боями, знищила один з танків колони разом з екіпажем, ліквідували групу диверсантів і взяли в полон 2 кадрових військових 98-ї дивізії (Іванове). Полонені вперто свідчили, що вони перебувають на навчаннях, але на території України “заблукали”. Однак, їх сторінки в соцмережах свідчать, що вони знали про те, куди їх направляють – “давіть майдановцев”. Після гідної відсічі ватна колона розвернулась і почала втікати на Тельманове, на зєднання з іншими ватними частинами.

У підсумку, після прориву кордону колоною російської бронетехніки біля Новоазовська, нашими військами та добровольцями було знищено 12 БМД супротивника, два танка та кілька десятків чоловік живої сили. Зараз наші військові закріпилися під містом і стримують ворожий наступ.
Азовці в звільненому від терористів Новоазовську 25 серпня

Прямого вогневого контакту сьогодні немає, але ворог нещадно обстрілює Новоазовськ з артилерії. У результаті — майже повністю зруйнована лікарня і обстріляний приватний сектор. У результаті цього від осколку постраждала санітарка, якій перебило ногу; постраждало ще три медпрацівника. Лікарня палає. За неперевіреною інформацією осколками покалічило місцевих жителів: одній збираються ампутувати ногу, іншій пораненій осколок потрапив у ребро.Новоазовськ під обстрілом терористів 25-26 серпня 2014 р.

Згідно з даних наших військових, обстріл міста ведеться і на цю хвилину. Позиції утримують солдати ЗСУ. Ворог концентрує своїх найманців поблизу с. Маркине.

Сьогодні, 26 серпня, терористи та російські окупанти залишили Новоазовськ без лікарні, розбомбивши її та покалічивши медперсонал.

Сьогодні ж міністерство оборони РФ негайно спробувало пояснити факт вторгнення своїх військ в Україну тим, що вони “просто заблукали”, а на територію України вони, в складі 400 військовослужбовців та 60 одиниць бойової техніки потрапили зовсім випадково, під час навчань у прикордонних районах Росії.

В свою чергу батальйон «Азов» разом з іншими частинами утримує шляхи підходу до Маріуполя та саме місто, яке наразі стало адміністративним центром Донечини, поки в самому Донецьку біснуються терористи. Місто живе спокійним життям, хоч диверсанти та терористи намагаються створити ажіотаж в супермаркетах та продуктових крамницях. На ватних ресурсах дегенерати біснуються від злості через провал «бліцкригу ванюшек» і невдалої спроби зайняти Маріуполь, періодично закликаючи приєднуватись до терористичної організації «ДНР» та «Новоросія». Однак, мирне населення, яке у квітні-травні на власній шкірі відчуло як жити в бандитському Домбабве, вже не хоче повернення цих бандформувань. Люди самостійно патрулюють місто, повідомляють про пересування підозріливих осіб та помічених на мітингах терористів. Очевидно, що навіть інертним та байдужим до політики людям вже не хочеться, щоб бандити-деенерівці стріляли по їх будинках з рпг та градів, знову викрадали машини та дівчат. Це підтверджує хоча б те, що ще вчора велика група з кількох десятків добровольців-маріупольців записалися до спец-батальйону “Азов” з рішучим бажанням захистити місто від орди терористів. Маріуполь та його жителі не хочуть знову здавати місто ординцям. На Приазовщині збергають спокій і готують зброю.

 

 

Вакула

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я