додому Поточні новини Президент вимагає поширення вінницького досвіду з надання адмінпослуг в усіх регіонах України

Президент вимагає поширення вінницького досвіду з надання адмінпослуг в усіх регіонах України

183

3Президент України Віктор Янукович вимагає поширення вінницького досвіду з надання адміністративних послуг по усіх регіонах України.

Про це В. Янукович сказав під час брифінгу у Вінниці 16 квітня, після відвідування районного відділення Центру адміністративних послуг «Прозорий офіс» «Вишенька» Вінницької міської ради.

Центр адміністративних послуг «Прозорий офіс» «Вишенька» Вінницької міської ради розпочав свою роботу в січні цього року і став третім у місті. Відвідувачам надаються не лише адміністративні, а й соціальні послуги, їх перелік постійно збільшується. Зокрема тут можна оформити різні види соціальної допомоги. Час оформлення становить близько 18 хвилин.

«Я не тільки підтримую, я ініціюю і вимагаю, до речі це рішення (створення адміністративних центрів «Прозорий офіс»), яке було прийнято у 2011 році за моїм дорученням, воно почало втілюватись у життя на Вінниччині. Створено ще три регіональних центри в м. Вінниці і ці послуги сьогодні вже наближені до людей. І цим шляхом треба йти далі. Безумовно Вінниця є лідером у цих питаннях, я навіть сказав би «законодавцем мод» і я це вітаю», – сказав глава держави.

Він зазначив, що разом із вінницькими керівниками, мером міста визначено, які на сьогодні є недоліки, як їх викорінювати, як спільно з державними органами виконавчої влади, центральними органами координувати, щоб не заважати, а доповнювати чи допомагати один одному у вирішенні питання від якого залежить успіх ведення бізнесу в нашій державі, взагалі комфортність для громадян оформлення тих чи інших адміністративних послуг в яких українці завжди мають потребу.

«Тому Вінниця йде правильним шляхом, і я переконаний, що й інші регіони будуть йти цим шляхом і ми будемо наводити порядок в цих питаннях», – підкреслив В.Янукович.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я