додому Поточні новини Президент цього тижня зустрінеться з лідерами фракцій Верховної Ради

Президент цього тижня зустрінеться з лідерами фракцій Верховної Ради

126

710 червня Президент України Віктор Янукович під час зустрічі з Головою Верховної Ради Володимиром Рибаком висловив готовність цього тижня зустрітися з лідерами парламентських фракцій.

Прес-служба парламенту повідомляє, що Президент висловив готовність  внести зміни до свого робочого графіку на поточний тиждень, враховуючи важливість запропонованої зустрічі.

Рішення про формат зустрічі із Президентом України Віктором Януковичем буде прийматися лідерами трьох опозиційних парламентських фракцій. Про це заявив голова фракції «Батьківщина» Арсеній Яценюк.

На цій зустрічі, вважає він, мають бути порушені три питання. Перше з них, за словами Яценюка, – це виконання критеріїв, необхідних для підписання Угоди про асоціацію з Європейським Союзом: звільнення екс-прем’єра Юлії Тимошенко, прийняття рішень щодо одночасного призначення виборів у п’яти проблемних округах та місті Києві разом із іншими достроковими виборами на 27 жовтня, щодо діяльності ЦВК і негайне внесення урядом до парламенту нового закону про прокуратуру.

«Загрозливі макроекономічні показники та критичний стан державних фінансів, а також жахлива корупція повинні стати другим пунктом розмови з Президентом Януковичем», – підкреслив Яценюк.

Третє питання, за його словами, – «Янукович має припинити тиск на опозицію через правоохоронну систему та «скуповування» народних депутатів».

«Ми готові змінити свій графік на поточний тиждень, окрім запланованої зустрічі із виборцями в рамках акції «Вставай, Україно» в Миколаєві, яка відбудеться о 17.00 в четвер, 13 червня», – наголосив Яценюк.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я