додому Поточні новини Президент доручив уряду проаналізувати стан виконання державних програм

Президент доручив уряду проаналізувати стан виконання державних програм

102

Київ. 17 лютого 2014 року (УНІАН). Президент України Віктор Янукович доручив Кабінету Міністрів проаналізувати стан виконання державних програм.

Про це йдеться в дорученні глави держави, опублікованому на його сайті.

Так, з метою забезпечення прискорення подолання негативних тенденцій у соціально-економічній сфері, концентрування ресурсів держави та суб`єктів господарювання на пріоритетних напрямах її розвитку, Президент доручив уряду проаналізувати стан виконання державних, у тому числі цільових, програм у сферах енергетики, промисловості, будівництва, транспорту та дорожнього господарства, сільського господарства, енергоефективності, житлово-комунального господарства, в космічній, соціальній сферах, сфері охорони здоров`я.

Зокрема, Кабмін має проаналізувати рівень виконання державних програм, дотримання встановлених строків виконання державних програм та окремих передбачених ними заходів і завдань, відповідність фактичних обсягів фінансування за державними програмами показникам, визначеним у програмах на 2014-й та попередні роки за джерелами фінансування, і за результатами проведеного аналізу вжити заходів, спрямованих на усунення виявлених недоліків та прискорення реалізації державних програм.

Про результати роботи уряд має доповісти до 3 березня 2014 року.

Крім того, в дорученні йдеться про необхідність забезпечення урядом постійного моніторингу рівня виконання державних програм, дотримання встановлених строків виконання державних програм та окремих передбачених ними заходів і завдань, відповідності фактичних обсягів фінансування за державними програмами показникам, визначеним у державних програмах за джерелами фінансування.

 

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я