додому ПОЛІТИКА Представники України, ОБСЄ та РФ обговорили в Києві план врегулювання ситуації на...

Представники України, ОБСЄ та РФ обговорили в Києві план врегулювання ситуації на Донбасі. Німці закликають Київ до переговорів з терористами

99

Київ. 7 липня 2014 (ПолітКом). Високопоставлені представники України, Організації з безпеки та співробітництва у Європі та РФ 6 липня в Києві провели зустріч, на якій обговорили план мирного врегулювання збройного конфлікту на Донбасі. Про це йдеться у повідомленні ОБСЄ.

”Обговорювалася поточна ситуація у східній Україні, включно з умовами та місцем проведення подальших консультацій за участю всіх сторін”, – йдеться у повідомленні.

Учасники зустрічі відзначили необхідність якнайшвидшого вирішення мирним шляхом ситуації та зауважили, що основою для цього має стати мирний план президента України Петра Порошенка та спільна декларація міністрів закордонних справ України, Німеччини, Франції та РФ від 2 липня у Берліні.

”Контактна група вважає, що наступний раунд переговорів повинен відбутися без затримки. Вона закликала всі сторони погодитися на пропозиції контактної групи провести наступну зустріч якнайшвидше”, – зазначається у повідомленні.

У той же час, міністр закордонних справ Німеччини Франк-Вальтер Штайнмайєр закликав владу України сісти за стіл переговорів з терористами для мирного врегулювання конфлікту на сході України, незважаючи на останні успіхи АТО. Як повідомили у прес-службі МЗС ФРН, про це Штайнмайєр заявив під час візиту до Монголії.

”Навіть якщо ситуація на сході України змінилася на користь українських силовиків, то тут не буде виключно військового вирішення конфлікту. Тим більше, що більшість сепаратистів тепер засіли в самому Донецьку”, – сказав Штайнмайєр.

Він нагадав, що 6 липня у Києві відбулася зустріч контактної групи для вирішення конфлікту на Донбасі, і назвав переговори важкими. ”Усі сторони підтримали декларацію, ухвалену 2 липня у Берліні, яка означає продовження розмов, у тому числі з представниками сепаратистів для того, аби досягнути спільної мети, а саме припинення – вогню на сході України”, – сказав німецький міністр.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я