додому Блоги ПОКАЯННОЕ ПИСЬМО

ПОКАЯННОЕ ПИСЬМО

178

Учитывая недавние события, связанные с Игорем Мазепой, хочу предложить новый жанр для тех, кто любит писать в Facebook.

Назовем его ПОКАЯННОЕ ПИСЬМО.

Шановний пане Генеральний прокурор!

Хочу звернути вашу увагу, що на всій території України немає і не може бути жодного клаптику землі під будівництво, яка б не несла на собі слідів злочину.

В цьому листі я розповім, чому це саме так, назву всіх спільників. І почну, вказавши де заховане знаряддя злочину!

А воно ось тут:

Земельний кодекс України.

Стаття 121.

Норми безоплатної передачі земельних ділянок громадянам, де сказано, що … Громадяни України мають право на БЕЗОПЛАТНУ ПЕРЕДАЧУ їм земельних ділянок із земель державної або комунальної власності.

Слова «БЕЗОПЛАТНА ПЕРЕДАЧА землі» легко можна уявити як величезну гору золотих монет, переданих депутатам місцевих рад усіх рівнів, щоб ті роздали їх усім громадянам України, як нині живущим, так саме наступним поколінням, керуючись принципом соціальної справедливості.

Не беруся здогадуватися, що курив той веселун, коли це писав, але факт у тому, що Верховна Рада з радістю проголосувала за таке божевілля. Я навіть припускаю, що ті недоумки не зрозуміли, що вони забрали всю землю, яка належала громадянам і віддали її у руки депутатів всіх рівней та чиновників у «неюридичну» власність, одночасно зробивши кожного причетного до розподілу землі потенційним злодієм в особливо великих розмірах, бо тут йдеться про десятки мільйонів гектарів дорогоцінної землі, на якій можна не тільки сіяти і жати, а й будувати нові міста, фабрики заводи і т.і.

А скажіть мені, шановний пане Генеральний Прокурор,

що повинен робити законослухняний Забудовник, для якого земля – це як руда для сталевара? І яку він НЕ може придбати законним шляхом, бо вона не продається взагалі. «БЕЗОПЛАТНА ПЕРЕДАЧА землі» унеможливлює іншого засобу її отримати окрім побудови якоїсь злочинної схеми, за участю великої кількості людей, пов’язаних злочинними намірами.

В цій схемі присутні чотири групи зловмисників:

– Група «розпорядники» землі, тобто корупціонери, котрі торгують тим, що їм не належіть. Це місцеві депутати, голови рад і земельних комісій, а також обслуговуючі їх «вхожі» структури (землевпорядники, юридичні фірми і т.і.).

– Група «громадян», які не можуть / не знають як скористатися своїм правом безкоштовної приватизації, тому монетизують його, радісно вступаючи в злочинний зговір з Забудовником, щоб заробити хоча б щось на «безкоштовній» землі до якої їм ніколи не дотягнутися.

– «Забудовник», котрий викупає цю землю у «громадян» (оскільки іншої не існує в природі) і будує на ній котеджні містечка, житлові комплекси, ТРЦ, тобто всі майбутні матеріальні блага для суспільства.

– Та четверта група, назвемо “Перевертні в погонах” – це Ваші колеги з прокуротури, МВС, СБУ, податкової та інші “правоохоронці”, вибачте за вираз, роль яких змінюється на різних етапах цього бізнес-процесу.

Слід зазначити, що на першому етапі робота «перевертнів в погонах» полягає у кришуванні первинного розподілу землі злочинними засобами. А коли документи на цю землю пройдуть всі перевтілення і вона стане придатною для будівництва, тоді вже можна починати доїти Забудовника.

Інколи, якщо Забудовник, як останній жлоб, не хоче платити знову і знову, то цю землю можна повернути в первісний стан і продати ще раз комусь іншому.

На мою думку саме цей сценарій ми всі зараз побачили на кейсі Ігоря Мазепи.

І цей процес «ощипывания гусей» не має строку давнини. І навіть, якщо все вже побудовано і заселено, це ще не дає ніякої гарантії що ти перестаєш бути кормом в цьому харчовому ланцюгу.

В підтвердження моїх слів можу навести один з особистих прикладів:

Навесні 2022 року, як тільки орки відійшли з київської обл. а прокурорські почали обережно вертатися до Києва, декілька десятків моїх родичів та сусідів з котеджного містечка Коник, раптово отримали повістки на допит до Генеральної Прокуратури. А розносили ці повістки не листоноші, а офіцери СБУ, яких офіс Генерального Прокурора підрядив «розслідувати» виділення КиївМіськРадою землі, під будівництво котеджного містечка,

УВАГА !!! ще у 2004 році.

Треба додати, що попередній наїзд на мене був у 2019 році і оскільки я ще тоді показав їм середній палець замість доларів, в мене відбулося в один день дев’ять обшуків по різним адресам, пов’язаним з моїм життям та бізнесом.

У зв’язку з тим, що вони не знали що шукати, то просто вивезли вантажівку проектної та бухгалтерської документації та десь пів сотні комп’ютерів, переважно архітекторських, з усім контентом що був всередині. А також, велику кількість будівельної техніки. Те що не змогли завантажити порізали та вивозили окремими шматками. І всім цим займалися ті самі офіцери СБУ замість того, щоб ловити шпигунів та охороняти склади зброї від диверсантів.

Те що чинили ваші підлеглі разом з СБУ, робилося з великою кількістю процесуальних порушень, не мало нічого спільного зі слідчими діями. Це була каральна акція, спрямована на те, щоб завдати максимальної шкоди мені, моєму бізнесу, моїй діловій репутації. Були спроби залякати моїх співробітників, у тому числі колишніх, з метою отримання компромату на мене.

І хоча, я потім виграв цілу низку судів, все одно ГПУ, всупереч закону, нічого з конфіскованого під видом речових доказів, мені не повернула.

І ось, вже під час війни, отримавши наступний сигнал у вигляді цілої купи викликів на допит близьких мені людей, я дав згоду на початок перемовин, за що з мене відразу беруть $10тис, в якості вхідного квитка та оплати того, що Генпрокуратура припинила будь яку активність по цій справі.

Перша ціна, котра була оголошена уповноваженим вести перемовини від керівництва СБУ, здалася мені дещо завищеною – $500тис і тому не була мною акцептована. Почалася виснажлива торгівля впродовж декількох місяців, де в якості доказів обоснованності вищеназваної суми лунали резони типу – зараз війна і тобі це комп’ютерами не обійдеться. Ми тебе зробимо посібником Медведчука, бо ти 20 років тому був його радником, коли він, падлюка, керував нашою Верховною Радою. Тому збирай речі і готуйся переїздити до Аскольдова провулку.

Сплативши по-ходу ще декілька «квитків», я отримав рекордну знижку!

Ми зійшлись на цифрі $160тис, без урахування попередніх платежів.

Але, під час передачі грошей щось пішло не так і пан підполковник СБУ, старший оперуповноважений в особливо важливих справах, раптом опинився фейсом в підлогу та в кайданах. При цьому, в нього в шухляді знайшли ще $7тис з тієї пачки що була заплачена за «перший квіток», оскільки всі купюри були попередньо сфотографовані.

Вся ця історія люб’язно описана прес-службою Служби безпеки України в цьому пості про «очищення власних лав від недоброчесних співробітників»

Див. зверху в коментарях.

Хочу спитати Вас, пане Генеральний Прокурор,

як Ви вважаєте, де зараз знаходиться цей лицар плаща і кинджала від якого вже очистилася СБУ?

Як він покараний за рекет та здирництво під прикриттям своїх еполетів?

Може він зробив собі харакірі, не переживши цієї ганьби?

А може його осудили товариші по зброї, судом офіцерської честі?

Ні! Є ще кращий варіант – він вирішив змити цей злочин кров’ю на полі брані …

Не хочу Вас засмутити, так саме, як я був сьогодні коли дізнався, що ніякий суд над нашим героєм ще так і не відбувся і він продовжує працювати у ГОЛОВНОМУ УПРАВЛІННІ СЛУЖБИ БЕЗПЕКИ УКРАЇНИ по м. КИЄВУ. В тому самому званні підполковника і на тій самій посаді, отримувати зарплатню з моїх податків і мабуть вирішуючи нові, особливо важливі справи!

Якщо я десь не правий, укажіть мені де саме?

Вашу відповідь готовий отримати хоч у Facebook, хоч в особисті.

«И надеюсь, мое чистосердечное признание мне зачтется!»

_____________________________________________

З моїх слів записано вірно, мною прочитано.

Автор: С. Самусєв

Источник тут

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я