додому Поточні новини Пинзеник запропонував остаточно скасувати “диктаторські закони”

Пинзеник запропонував остаточно скасувати “диктаторські закони”

92

Київ. 5 лютого 2014 року. (Українська правда). Народний депутат Віктор Пинзеник заявив, що при голосуванні 28 січня за скасування “диктаторських законів” було зроблено помилку, і ці закони продовжують дію. Про це депутат сказав, виступаючи із трибуни Верховної Раді України. Він пояснив, що депутати припустилися техніко-юридичної помилки.

“Ми скасували факт зміни закону, але не скасували саму норму закону”, – наголосив Пинзеник.

З метою виправлення цієї помилки Пинзеник запропонував розробити новий законодавчий акт. “Потрібно підготувати дзеркальний закон. Норми, прийняті 16 січня, замінити на норми, що діяли до 16 січня”, – наголосив депутат.

Він закликав парламентарів приєднатися до участі у розробці нового закону. “У нас працює група фахівців. Всі, хто бажає приєднатися, ми швидко опрацюємо деталі закону і готові його внести на розгляд ВР”, – наголосив Пинзеник.

У свою чергу Міністерство юстиції наполягають, що закони, прийняті Верховною Радою 16 січня і скасовані 28 січня, втратили чинність. Про це йдеться в офіційній заяві, оприлюдненій на сайті відомства.

У Мін’юсті зазначають, що низка законів, які парламент прийняв 16 січня (так звані “диктаторські” – ред.) були включені до Єдиного державного реєстру нормативно-правових актів.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я