Домой Текущие новости Пинзеник запропонував остаточно скасувати «диктаторські закони»

Пинзеник запропонував остаточно скасувати «диктаторські закони»

92

Київ. 5 лютого 2014 року. (Українська правда). Народний депутат Віктор Пинзеник заявив, що при голосуванні 28 січня за скасування «диктаторських законів» було зроблено помилку, і ці закони продовжують дію. Про це депутат сказав, виступаючи із трибуни Верховної Раді України. Він пояснив, що депутати припустилися техніко-юридичної помилки.

«Ми скасували факт зміни закону, але не скасували саму норму закону», — наголосив Пинзеник.

З метою виправлення цієї помилки Пинзеник запропонував розробити новий законодавчий акт. «Потрібно підготувати дзеркальний закон. Норми, прийняті 16 січня, замінити на норми, що діяли до 16 січня», — наголосив депутат.

Він закликав парламентарів приєднатися до участі у розробці нового закону. «У нас працює група фахівців. Всі, хто бажає приєднатися, ми швидко опрацюємо деталі закону і готові його внести на розгляд ВР», — наголосив Пинзеник.

-ads-

У свою чергу Міністерство юстиції наполягають, що закони, прийняті Верховною Радою 16 січня і скасовані 28 січня, втратили чинність. Про це йдеться в офіційній заяві, оприлюдненій на сайті відомства.

У Мін’юсті зазначають, що низка законів, які парламент прийняв 16 січня (так звані «диктаторські» — ред.) були включені до Єдиного державного реєстру нормативно-правових актів.

Предыдущая статьяІгор ЄРЕМЕЄВ: Питання нового уряду відійшло на другий план
Следующая статьяІгор КОЛІУШКО: Україна не зможе довго жити за Конституцією-2004

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь