додому Поточні новини Петро СИМОНЕНКО: Збори громадян з підготовки референдуму про вступ України до Митного...

Петро СИМОНЕНКО: Збори громадян з підготовки референдуму про вступ України до Митного союзу відбудуться, незважаючи на заборону суду

128

6Лідер Комуністичної партії України Петро Симоненко вважає, що збори громадян з підготовки референдуму щодо вступу України до Митного Союзу все ж відбудуться, незважаючи на заборону суду.

Він додав, що КПУ при проведенні зборів не порушуватиме закони. Симоненко зауважив, що закон про референдум в Україні “недолугий”, й погано захищає інтереси простих людей.

Ми, починаючи 8-го, після зборів, цю процедуру, відповідно до закону, розрахували, що зможемо закінчити збір підписів десь 28-29 жовтня. Тобто, за місяць до проведення саміту”, – сказав Симоненко.

Таким чином, зауважив він, буде можливість від імені громадян України, які візьмуть участь у зборі підписів, вимагати від влади, щоб вона відтермінувала підписання Угоди про асоціацію.

Я зараз не агітую ні за Європейський Союз, ні за Митний союз. Я кажу, що треба захистити право громадян на вибір. Вони прийдуть і самі оберуть: за Митний союз — проголосують за Митний союз, за Європейський Союз — проголосують за Європейський Союз”, – сказав лідер КПУ і додав, що сам факт того, що підписи будуть зібрані, й референдум відбудеться буде фактором зупинення процесу євроінтеграції.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я