додому Поточні новини Петро СИМОНЕНКО: Референдум щодо зміни Конституційного ладу України готується на листопад 2013...

Петро СИМОНЕНКО: Референдум щодо зміни Конституційного ладу України готується на листопад 2013 р.

164

6Референдум щодо зміни Конституційного ладу України готується на листопад 2013 р. Про це заявив 5 квітня лідер КПУ Петро Симоненко.

За нашою інформацією, вони готують проведення референдуму … в листопада 2013 р. Очевидно до листопада вони не будуть піднімати цю тему, враховуючи переговори про підписання Угоди про асоціацію з ЄС“, – заявив Симоненко.

Симоненко підкреслив, що суть референдуму в наступному: “Мова йде про зміну політичної системи і виборів. А саме повна мажоритарна система. Буде скорочення депутатів майже в два рази, імовірно – округ 300 тис. виборців. Це перехід до двопалатного парламенту“.

Після такого референдуму, в двопалатному парламенті, будуть присутні всі ті, хто знаходяться в журналі Forbes в нижній палаті, а у верхній палаті – всі представники, які керують областями в Адміністрації Президента“, – додав Симоненко.

При цьому Симоненко зазначив, що КПУ проти такого референдуму.

У свою чергу, голова фракції Партії регіонів Олександр Єфремов заявив: “Є процедура запуску референдуму. Що скаже народ на референдумі, таке рішення має бути виконано. Варіанти такі існують. Але поки рішення ніхто не приймав по даному питанню“.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я