додому Поточні новини Петро СИМОНЕНКО: Референдум щодо зміни Конституційного ладу України готується на листопад 2013...

Петро СИМОНЕНКО: Референдум щодо зміни Конституційного ладу України готується на листопад 2013 р.

164

6Референдум щодо зміни Конституційного ладу України готується на листопад 2013 р. Про це заявив 5 квітня лідер КПУ Петро Симоненко.

За нашою інформацією, вони готують проведення референдуму … в листопада 2013 р. Очевидно до листопада вони не будуть піднімати цю тему, враховуючи переговори про підписання Угоди про асоціацію з ЄС“, – заявив Симоненко.

Симоненко підкреслив, що суть референдуму в наступному: “Мова йде про зміну політичної системи і виборів. А саме повна мажоритарна система. Буде скорочення депутатів майже в два рази, імовірно – округ 300 тис. виборців. Це перехід до двопалатного парламенту“.

Після такого референдуму, в двопалатному парламенті, будуть присутні всі ті, хто знаходяться в журналі Forbes в нижній палаті, а у верхній палаті – всі представники, які керують областями в Адміністрації Президента“, – додав Симоненко.

-ads-

При цьому Симоненко зазначив, що КПУ проти такого референдуму.

У свою чергу, голова фракції Партії регіонів Олександр Єфремов заявив: “Є процедура запуску референдуму. Що скаже народ на референдумі, таке рішення має бути виконано. Варіанти такі існують. Але поки рішення ніхто не приймав по даному питанню“.

попередня статтяВіктор МЕДВЕДЧУК: Ніякого розколу ВР не було б, якби народ міг припинити її повноваження через референдум
наступна статтяУряд пропонує затвердити Річну національну програму співробітництва Україна – НАТО на 2013 рік

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я