додому Поточні новини Опозиція розглядає можливість скасувати закон про всеукраїнський референдум через Європейський суд з...

Опозиція розглядає можливість скасувати закон про всеукраїнський референдум через Європейський суд з прав людини – Яценюк

132

Подія. Опозиція розглядає можливі6сть скасувати закон про всеукраїнський референдум через Європейський суд з прав людини.

Про це заявив лідер фракції “Батьківщина” Арсеній Яценюк.

Ми розглядаємо зараз низку юридичних питань, в тому числі юридичну можливість щодо скасування цього закону через Європейський суд з прав людини, як було зроблено по неконституційному голосуванню по судді Волкову”, – сказав він.

Він нагадав, що минулого року опозиція подала позови до Вищого адміністративного суду з вимогами скасувати 768 законів, які прийняті з порушенням Конституції, зокрема, закону про всеукраїнський референдум, який, за словами А.Яценюка, був “проголосований не народними депутатами України, а картками”.

Це картковий закон. Це нелегітимний закон, який був підписаний Президентом. Я б додав, що мета цього закону — в обхід парламенту і через маніпулювання волею народу України приймати ті рішення, які він хоче”, – наголосив лідер фракції «Батьківщина».

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я