додому Поточні новини Олександр ВІЛКУЛ: Україна використає досвід Грузії стосовно спрощення надання адмінпослуг

Олександр ВІЛКУЛ: Україна використає досвід Грузії стосовно спрощення надання адмінпослуг

154

4Україна використає досвід Грузії з реалізації проектів щодо спрощення надання адміністративних послуг. Про це сказав під час 8-го засідання Спільної міжурядової українсько-грузинської комісії з питань економічного співробітництва в Тбілісі (Грузія) віце-прем’єр-міністр Олександр Вілкул, передає УНН з посиланням на прес-службу політика.

“Україна активно реалізує проекти щодо спрощення дозвільних процедур, дебюрократизації, впровадження електронного документообігу. Ми повинні взяти найкраще з грузинського досвіду і врахувати ті складнощі, які супроводжують будь-який процес модернізації. Як прихильника прагматичного підходу мене цікавлять управлінські, технологічні та конкретно прикладні аспекти впровадження в Грузії технології “єдиного вікна” з надання адміністративних послуг”, – сказав О.Вілкул.

Пріоритетом українського уряду, за словами урядовця, є створення сприятливого інвестиційного та ділового клімату.

Для цього, зазначив він, знижено регуляторний тиск на бізнес, спрощена реєстрація підприємців. Зокрема, в Україні в 9 разів зменшено кількість дозволів для відкриття бізнесу (з 1200 до 141).

На 30% скорочено кількість необхідних ліцензій.

Віце-прем’єр також зазначив, що Україна використає досвід Грузії з реалізації проектів щодо спрощення надання адміністративних послуг.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я