додому Поточні новини Олександр ДАНИЛЮК: “Сергій Мельниченко – це продажна шкура з трьома людьми, які...

Олександр ДАНИЛЮК: “Сергій Мельниченко – це продажна шкура з трьома людьми, які його підтримують”

170

13Як заявив у коментарі Gazeta.ua.координатор громадянського руху “Спільна Справа” Олександр ДАНИЛЮК, випадок зі спробою підкупу лідера Коаліції учасників помаранчевої революції Сергія Мельниченка з метою припинення врадіївської ходи, зовсім не здивував, бо “цього й слід було очікувати”.

“Що стосується Сергія Мельниченка, то, в принципі, його деструктивна роль під час “Податкового Майдану”, можливо, нами недостатньо була висвітлена. Але по суті те, що він негідник – це для нас ніколи не було секретом. І тому цей випадок із підкупом (щодо припинення ходи Врадіївських активістів) нас абсолютно не здивував”, – зазначив активіст.

За його словами, лідер КУПРу дискредитує громадянську активність.

“Сергій Мельниченко – це продажна шкура, в якої є три людини, які його там підтримують. Тобто є людина у дитячому візочку, яка говорить, що вона їздить на автомобілі. Це імітація, а то й дискредитація громадянської активності взагалі”, – наголосив Данилюк.

Він також додав: “Треба чесно сказати, що в нас не лише не справжній політикум. У нас, на жаль, і громадські організації в більшості своїй просто імітують цю діяльність. Причому на замовлення або місцевих якихось уродів, або за гроші іноземних фондів. І вони не роблять того, чого вони насправді хочуть, бо залежні від грошей”.

Нагадаємо, нещодавно в інтернеті з’явилося відео, де видно, як Сергію Мельниченку пропонують значну суму за припинення ходи Врадіївських активістів.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я