Домой Текущие новости Олександр ДАНИЛЮК: «Сергій Мельниченко — це продажна шкура з трьома людьми, які...

Олександр ДАНИЛЮК: «Сергій Мельниченко — це продажна шкура з трьома людьми, які його підтримують»

170

13Як заявив у коментарі Gazeta.ua.координатор громадянського руху «Спільна Справа» Олександр ДАНИЛЮК, випадок зі спробою підкупу лідера Коаліції учасників помаранчевої революції Сергія Мельниченка з метою припинення врадіївської ходи, зовсім не здивував, бо «цього й слід було очікувати».

«Що стосується Сергія Мельниченка, то, в принципі, його деструктивна роль під час «Податкового Майдану», можливо, нами недостатньо була висвітлена. Але по суті те, що він негідник — це для нас ніколи не було секретом. І тому цей випадок із підкупом (щодо припинення ходи Врадіївських активістів) нас абсолютно не здивував», — зазначив активіст.

За його словами, лідер КУПРу дискредитує громадянську активність.

«Сергій Мельниченко — це продажна шкура, в якої є три людини, які його там підтримують. Тобто є людина у дитячому візочку, яка говорить, що вона їздить на автомобілі. Це імітація, а то й дискредитація громадянської активності взагалі», — наголосив Данилюк.

-ads-

Він також додав: «Треба чесно сказати, що в нас не лише не справжній політикум. У нас, на жаль, і громадські організації в більшості своїй просто імітують цю діяльність. Причому на замовлення або місцевих якихось уродів, або за гроші іноземних фондів. І вони не роблять того, чого вони насправді хочуть, бо залежні від грошей».

Нагадаємо, нещодавно в інтернеті з’явилося відео, де видно, як Сергію Мельниченку пропонують значну суму за припинення ходи Врадіївських активістів.

Предыдущая статьяМіліцію звинувачують у фальсифікації справи проти громадських експертів Максима та Костянтина Лациб
Следующая статьяУкраинцев больше всего волнуют цены, а меньше всего — Россия и язык

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь