додому Економіка НКРЕКП не надає міжнародним аудиторам даних про собівартість видобутку газу в Україні

НКРЕКП не надає міжнародним аудиторам даних про собівартість видобутку газу в Україні

794

Київ. 24 червня 2015 року (ПолітКом, Анастасія ЗАКОМОРНА). Аудитори засвідчують математичну коректність розрахунків ціни на газ, але не підтверджують достовірність вхідних даних про собівартість його видобутку

Представники НКРЕКП (Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг) та провідних міжнародних аудиторських компаній «Deloitte», «PwC», «EY» та «KPMG» перевірили математичні формули розрахунків роздрібних цін на природний газ для потреб населення, встановлених НКРЕКП постановою №583 від 03.03.2015 р., й засвідчують їх коректність.

Однак, фахівці не підтверджують правдивість вхідних даних про собівартість видобутку газу, отриманих від НКРЕКП, НАК «Нафтогаз України» та ПАТ «Укргазвидобування».

З урахуванням суспільного інтересу, для додаткового підтвердження даних, що використовувалися для розрахунку, Робоча група пропонує НКРЕКП сформувати детальне технічне завдання та провести додаткову комплексну спеціалізовану перевірку із залученням незалежних фахівців.

Переглянути звіт Робочої групи щодо розкриття інформації стосовно методології формування та проведення огляду розрахунку роздрібних цін на природний газ для потреб населення можна на сайті НКРЕКП.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я