додому Поточні новини Народні депутати, представники громадськості та експерти виступають за створення Міністерства Криму України

Народні депутати, представники громадськості та експерти виступають за створення Міністерства Криму України

46

Київ. 16 липня 2014 (УНІАН). Народні депутати України, представники громадянського суспільства та експерти виступають за створення Міністерства Криму України.

Таку думку вони висловили під час міжнародного круглого столу “Про необхідність створення Міністерства Криму України” 15 липня в Києві.

На їх думку, ситуацію, що склалась навколо Криму після його окупації Росією, неможливо розв`язати лише за допомогою тих структур, що існують в Українській державі. Тому цілком логічним є створення міністерства, завданням якого стане вирішення комплексу проблем, пов`язаних з Кримом.

На думку учасників круглого столу, міністерство повинно, зокрема, займатися наданням допомоги вимушеним переселенцям півострова, а також організацією моніторингу ситуації навколо вимушених переселенців із АРК, організацією та координацією дієвої допомоги для них, у тому числі шляхом розробки відповідних програм, акумуляцією та розподілом коштів вказаних програм, залученням до програм сприяння переселенцям іноземної методичної допомоги та ресурсів.

Також, на думку учасників заходу, майбутнє відомство повинно брати активну участь у дипломатичних зусиллях, спрямованих на повернення Криму.

Крім того, на думку експертів, обов`язковою для міністерства повинно стати проведення інформаційної політики для громадян України, які проживають в АРК. Активну участь в роботі міністерства, на думку учасників круглого столу, повинна брати громадськість.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я