додому Поточні новини На Майдані стартує проект з навчання громадських активістів

На Майдані стартує проект з навчання громадських активістів

95

6Київ.  10 лютого 2014 року (УНІАН). На Майдані стартує навчальний проект “Майдан січ”. Координатор громадянської кампанії “За відкриту владу” Ігор Курус розповів, що в рамках проекту всіх бажаючих навчатимуть, зокрема, як працювати у виборчих комісіях, як розбудовувати в регіонах громадянське суспільство, що робити в разі затримання міліцією.

“Курси для бажаючих будуть проходити в Києві на кількох площадках, будуть групи до 20 осіб. Записатися можна буде через місцеві майдани, через київський Майдан, а також через сторінку у «Фейсбук», заповнивши анкету. Курси будуть тривати 5-6 днів, ми забезпечимо людей проживанням та харчуванням. Спочатку будуть оглядові лекції по різним напрямкам, а потім слухачі будуть вивчати ті теми, які їм більше до вподоби: виборчі технології, правозахисні знання та інші”, – сказав Курус.

Також він додав, що на цьому тижні в рамках проекту “Майдан січ” будуть проведені дні відкритих дверей для координаторів Майдану, а з наступного тижня розпочнеться навчання для людей, які приїдуть з інших міст.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я