додому Поточні новини МИ ПОЗБУЛИСЯ ЕКЗИСТЕНЦІЙНОГО ЖАХУ ПЕРЕД ЯДЕРНИМИ ПОГРОЗАМИ ПУТЛЄРА

МИ ПОЗБУЛИСЯ ЕКЗИСТЕНЦІЙНОГО ЖАХУ ПЕРЕД ЯДЕРНИМИ ПОГРОЗАМИ ПУТЛЄРА

153

“По-перше, у разі анексії окупованих територій після “референдуму”, говорити з путіним не має жодного сенсу.

По-друге, слід бути готовими до будь-яких кроків Росії, в тому числі — нанесення ядерного удару. Від цього не варто ховатися, потрібно готуватися і прийняти це як даність і, відштовхуючись від того, що путін максимально підіймає ставки, слід будувати свою стратегію.

Що це означає? Продовжувати наступ, децентралізувати управління військами та логістикою, підготуватися до опалювального сезону”, – каже Кулик.

Тобто, за словами експерта, сьогодні потрібно проводити ретельну роботу з громадянами, пояснюючи всі можливі ризики подальшої ескалації на побутовому рівні.

“В світовій спільноті будь-які ілюзії очевидно, вже зникли, оскільки путін використовує ядерний шантаж вже не як удари по якійсь з наших АЕС, а загалом — грозить тактичними ударами. А це означає необхідність чіткого меседжу у відповідь.

Відповідь може військовою, а може презентуватися у вигляді розриву будь-яких економічних зв’язків, оскільки на кону — питання глобального світопорядку.

Тобто, у разі застосування ядерної зброї світ має показати єдність в позиції, що своєю поведінкою і заявами путін фактично анулював режим нерозповсюдження ядерно зброї у світі, знищивши усі відповідні запобіжники. А отже, суперечності, які існували між світовими гравцями на порядок нижчі, ніж загрози, які зараз виникають.

Власне тому Китай, США, Індія та інші світові гравці мають спільно дати сигнал путіну, що він може опинитися реально сам на сам з дуже поганими наслідками.

Зараз питання полягає в тому, про що днями сказав Зеленський — росія не має володіти ядерною зброєю. Тобто, маємо спільно з цивілізованим світом створити всі умови для цього”, – додає Кулик.

нова обкладинка журналу #WashingtonExaminer

На його переконання ядерний козир — це єдиний наразі джокер, який залишився в кремлівському рукаві.

“Чи скористається ним путін? Я думаю, що існує велика ймовірність цього. Але річ у тім, що своїми погрозами він не викликав екзистенційного жаху ні в українців, ні в Заходу. Тобто, це не примушує Захід почати на даний момент якісь загравання чи сепаратні перемовини з путіним, аби зупинити його, “зберегти його обличчя”, тощо. Таким чином, використовуючи ядерний арсенал, він не досягає результату”, – резюмує Віталій Кулик.

джерело – Тут

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я