додому Поточні новини МОЗ тормозить реформи. АП і КМУ винять Раду

МОЗ тормозить реформи. АП і КМУ винять Раду

116

Київ. 11 липня 2015 року (Spilno.TV). Прем’єр Яценюк, міністриня фінансів Яресько і заступник Голови АП Дмитро Шимків тиснуть на ВРУ, щоб голосували за закони, які вимагають від України МВФ і решта партнерів, які дають за реформи кредити. 

Дмитро Шимків навіть презентував 10 липня додаток до урядового сайту reforms.in.ua, який показує в яких сферах депутатам треба прислухатися до пропозицій міністерств, президента і НБУ.
Шимків сказав що моніторингові карти показників розроблені на основі стратегічних документів країни – Угоди про асоціацію з ЄС, Стратегії сталого розвитку – 2020, Коаліційної угоди, Меморандуму України з МВФ та Програми діяльності Уряду.
З моніторингової карти видно що половина реформ відстає, а реформа охорони здоров’я відстає катастрофічно від намічених планів.
Міністр охорони здоров’я Олександр Квіташвілі буде мати 13 липня прес-конференцію, повідомляє сайт Кабміну. Він зможе остаточно сказати подавав він заяву на звільнення чи не подавав.
14-17 липня пленарні дні у Верховній Раді. ВРУ може проголосувати декілька законопроектів, які необхідні для отримання макреоекономічних кредитів.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я