додому Поточні новини Міська влада Києва та громадськість підписали угоду про партнерство

Міська влада Києва та громадськість підписали угоду про партнерство

143

427 травня Київська міська державна адміністрація, Громадянський форум Києва та Громадська рада підписали угоду про партнерство.

Від міської влади угоду підписав голова КМДА Олександр Попов, Громадянський форум Києва представляв його очільник Леонід Кравчук, а від Громадської ради підпис поставила Марія Бурмака.

Довідка. Громадянський форум Києва – це неформальний представницький орган, скликаний за результатами круглого столу «Європейські стандарти для європейської столиці», який відбувся 20 березня цього року. Його мета – формування точки зору київської громади з різних аспектів розвитку столиці.

Як зазначається в підписаному документі, шляхом об’єднання своїх зусиль сторони зобов’язуються сприяти розвитку громадянського суспільства.

Головними завданнями партнерства визначено:

– реалізація громадянами конституційного права на участь в управлінні державними справами;

– налагодження ефективної взаємодії КМДА з громадськістю;

– сприяння врахуванню громадської думки під час формування та реалізації державної політики у Києві;

– здійснення громадського контролю за діяльністю міської влади.

Угода передбачає виконання Плану спільних дій.

«Ми зацікавлені, щоб саме громадськість стала активним партнером міської влади для встановлення дієвої комунікації та ефективної взаємодії з громадою. Сьогодні ми перебуваємо у пошуку оптимальної системи організації роботи міської влади, яка має стати більш ефективною і відкритою для громадян», – зазначив Олександр Попов. Він підкреслив, що така співпраця підвищує якість публічно-правових рішень, краще враховуються потреби населення, підвищується рівень довіри до органів влади.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я