додому Поточні новини Лутковська оголосила відкритий конкурс на посаду представника Уповноваженого із захисту персональних даних

Лутковська оголосила відкритий конкурс на посаду представника Уповноваженого із захисту персональних даних

144

3Омбудсмен Валерія Лутковська прийняла рішення про проведення публічного відкритого конкурсного відбору на посаду представника Уповноваженого з питань захисту персональних даних.

Про це повідомили у прес-службі Уповноваженого Верховної Ради з прав людини, додавши, що це зроблено з метою забезпечення прозорості діяльності Уповноваженого та Секретаріату Уповноваженого.

Як зазначили в прес-службі, посада представника Уповноваженого віднесена до першої категорії посад державних службовців, призначення на яку не потребує проходження конкурсу. «Однак, зважаючи на особливу важливість та євроінтеграційну спрямованість діяльності із захисту персональних даних, Уповноваженим ініційовано проведення публічного конкурсного відбору на заміщення посади відповідного представника Уповноваженого», – йдеться в повідомленні.

Для забезпечення проведення якісного конкурсного відбору наказом Уповноваженого утворено конкурсну комісію, затверджено кваліфікаційні вимоги до претендентів та Порядок проведення конкурсного відбору на посаду представника Уповноваженого Верховної Ради з прав людини з питань захисту персональних даних.

Відповідно до затвердженого Порядку, для участі в засіданнях конкурсної комісії запрошені представники від Офісу Представника Генерального секретаря Ради Європи в Україні, Представництва Європейського Союзу в Україні, Програми розвитку ООН в Україні та радника з питань прав людини Офісу координатора Системи ООН в Україні.

Обов`язковою умовою для участі в конкурсному відборі є подання конкурсної пропозиції у формі реферату, який складається не менш як з трьох частин (вступ, загальна частина та висновки) та містить пропозиції претендента, спрямовані на найбільш ефективну реалізацію завдань із здійснення парламентського контролю у сфері захисту персональних даних.

14 травня 2013 року Верховна Рада ухвалила, а Президент України Віктор Янукович 23 липня підписав Закон ”Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення системи захисту персональних даних”. Відповідно до закону, який набуває чинності з 1 січня 2014 року, контроль за додержанням законодавства про захист персональних даних здійснює Уповноважений з прав людини.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я