Домой Текущие новости Литвин пропонує вирішити кризу меморандумом

Литвин пропонує вирішити кризу меморандумом

67

Київ. 5 лютого 2014 року (Українська правда). Позафракційний депутат Володимир Литвин пропонує депутатам прийняти документ, яким передбачити принципи формування уряду і реформування Конституції. Про це він сказав з трибуни Верховної Ради у середу.

Він зазначив, що існує ризик, що цей тиждень депутати проведуть у безплідних переговорах. «Потрібний швидкий і водночас розумний компроміс, який би виключав силовий сценарій розвитку подій у країні», — каже Литвин.

Депутат пропонує підготувати документ і «назвати його угодою чи меморандумом, як завгодно», який би мав силу закону.

На його думку, підписання цього документу мають погодити президент і депутати в кількості не менше 226, «а бажано 300» .

-ads-

У ньому Литвин пропонує передбачити принципи формування Кабінету міністрів, відповіді на всі питання, які поставило суспільство, окреслити засади функціонування країни, покрокові дії щодо змін до Конституції з конкретними датами.

Також на думку депутата, в угоді мають бути запобіжники, щоб «уникнути можливого сценарію, коли не буде виконуватися цей документ».

Литвин запропонував обговорити це лідерам фракцій і спікеру Володимиру Рибаку.

Предыдущая статьяЯценюк здатний пожертвувати рейтингом задля країни
Следующая статьяТурчинов наголошує на необхідності ухвалення рішення Верховної Ради щодо повернення до Конституції в редакції 2004 року

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь