Домой Текущие новости Лана САМОХВАЛОВА: Портніков став власником бренду «ТВі». З телеканалу почали виводити активи.

Лана САМОХВАЛОВА: Портніков став власником бренду «ТВі». З телеканалу почали виводити активи.

201

3«Згідно з повідомленням Державної служби інтелектуальної власності, 26 квітня 2013 року нею отримана угода між ТОВ «Медіа Інфо» та ТОВ «Інфо24», згідно з якою всі права на торгові марки «ТВі» мають відійти «Інфо24», — повідомила «Українській правді» екс-прес-секретар каналу Лана Самохвалова.

«Директором «Інфо24″ є Віталій Портніков. Власниками компанії є Микола Княжицький (25%), Артем Шевченко (25%), Віталій Портніков (25%) та Наталя Катеринчук (25%)», — нагадала вона. «При цьому, Княжицький, Шевченко і Портніков мають контрольний пакет (сукупно контролюється 75% голосів). Згідно з даними Інформаційно-ресурсного центру, Портніков є єдиною особою, уповноваженою підписувати договори від імені «Інфо24», — сказано в повідомленні.

«Таким чином, внаслідок підписання Портніковим відповідної угоди та подання її до Державної служби інтелектуальної власності, компанія «Медіа Інфо» втратила всі права на бренд «ТВі», — зазначила Самохвалова.

«Як відомо, наразі стверджується, що Олександр Альтман «чесно придбав» телеканал ТВі переписавши на себе акції «Медіа Інфо» – керуючої компанії телеканалу та власника бренду «ТВі», — додала вона.

-ads-

«Проте, вивід активів з «Медіа Інфо» яскраво демонструє використання «покупцями» класичних рейдерських технологій, коли після тимчасового захоплення контролю над підприємством з нього викачуються всі активи і переписуються на довірених осіб», — підкреслила екс-речниця ТВі.

«Очевидно, що у випадку «законної купівлі» підприємства нові власники, як правило, не переписують придбані разом з підприємством бренди на третіх осіб», — наголосила вона.

«Але підписання угоди щодо торговельної марки «ТВі» може означати, що або Портніков та більшість акціонерів «Інфо24» і є «довіреними особами» рейдерів, або що передача бренду є формою оплати за «лояльність» з їхнього боку», — сказано в повідомленні.

«Також можна припустити і варіант, що підпис Портнікова підробили – враховуючи, що канал ТВі захоплений за підробленими документами, підробка підпису Портнікова на договорі щодо торговельної марки «ТВі» буде повністю в світлі останніх тенденцій», — зазначила Самохвалова.

Предыдущая статьяПавел КУХТА: Кризис как образ жизни в Украине
Следующая статьяСвітлана ТАРАНЕНКО: Процес створення громадського інтернет-телебачення стартував. І ця ініціатива на першому етапі жодним чином НЕ була пов’язана із журналістською спільнотою.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь