додому ПОЛІТИКА КПУ відмовляється голосувати у Раді через “переслідування”

КПУ відмовляється голосувати у Раді через “переслідування”

66
censor.net.ua
censor.net.ua

Фракція Компартії України не буде голосувати у Верховній Раді доти, доки не припиняться переслідування її представників.

Про це на засіданні Верховної Ради у вівторок, 4 березня, заявив представник фракції КПУ Адам Мартинюк.

Нардеп, посилаючись на резолюцію ЄП від 27 лютого, підкреслив, що у Європі засуджують переслідування Компартії.

“До того часу, поки не буде звільнено наш офіс, поки не припиняться переслідування комуністів, фракція комуністів не буде голосувати у Верховній Раді”, – заявив Мартинюк.

Мартинюк, однак, виклав ряд пропозиції від своєї політсили до парламенту. Зокрема, у КПУ закликають спікера ВР Олександра Турчинова ветувати закон про мови нацменшин та гарантувати культурні та мовні права мешканцям східних та інших областей.

“Крим нехай поглиблює собі автономію, хоча, якщо уважно прочитати нині діючу конституцію України, яку приймала Верховна Рада, автономії там достатньо, головне – вміло нею користуватися”, – сказав він.

Крім того, у КПУ пропонують зробити посаду губернатора виборною. “Нехай кожна територія обирає собі губернатора, і нехай вони перед центральною владою відповідальність, а не ті, кого центральна влада нав’язує регіону”, – зазначив Мартинюк.

В той же час нардеп застеріг від просування ідеї введення на територію України іноземних військ.

“Ні одна, ні інша частина суспільства не повинна закликати на нашу територію ті чи інші війська. Ми повинні усвідомити, що якщо на території України будуть війська інших держав, то (…) полум’я війни буде на нашій території”, – зазначив він.

pravda.com.ua

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я