додому Топ Новини Корупційні обороти ДАІ по всій Україні! (Інфографіка)

Корупційні обороти ДАІ по всій Україні! (Інфографіка)

228

Київ. 30 січня 2015 (ПолітКом). Спільнота Дорожній Контроль Львів у мережі Facebook опублікувала повну корупційну схему руху хабарів та незаконних зборів коштів у системі ДАІ. Як зазначається на сторінці спільноти, “вперше публікується повна корупційна схема, по якій багато років працювало ДАІ з усіх областей України. Ця схема по словам працівників ДАІ, продовжує працювати і по сьогоднішній день».

Дану інформацію було зібрано в процесі опитування працівників ДАІ, різного рангу та з різних областей. До збору інформації в ДАІшників, були залучені активісти з різних регіонів.

«Це лише частина схеми, яку нам вдалося підтвердити різними джерелами. Насправді, повна схема є дуже об’ємною та складною. Ми деякий час намагалися її максимально спростити, щоб вона стала доступна для сприйняття кожній людині, та кожен зміг оцінити – шокуючі об’єми корупційних оборотів ДАІ.

Тепер можна зрозуміти, чому ключові керівники цього корупційного гнізда, так тримаються за свої крісла, та чому рядові інспектори ДАІ не хочуть працювати в новій поліції за 8 000 грн.

Також, до нас періодично надходить інформація, що “Відділи внутрішньої безпеки МВС України” (на рівні усіх областей) безпосередньо покривають ці корупційні схеми.

ДАІ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я