додому Топ Новини Корупційні обороти ДАІ по всій Україні! (Інфографіка)

Корупційні обороти ДАІ по всій Україні! (Інфографіка)

228

Київ. 30 січня 2015 (ПолітКом). Спільнота Дорожній Контроль Львів у мережі Facebook опублікувала повну корупційну схему руху хабарів та незаконних зборів коштів у системі ДАІ. Як зазначається на сторінці спільноти, “вперше публікується повна корупційна схема, по якій багато років працювало ДАІ з усіх областей України. Ця схема по словам працівників ДАІ, продовжує працювати і по сьогоднішній день».

Дану інформацію було зібрано в процесі опитування працівників ДАІ, різного рангу та з різних областей. До збору інформації в ДАІшників, були залучені активісти з різних регіонів.

«Це лише частина схеми, яку нам вдалося підтвердити різними джерелами. Насправді, повна схема є дуже об’ємною та складною. Ми деякий час намагалися її максимально спростити, щоб вона стала доступна для сприйняття кожній людині, та кожен зміг оцінити – шокуючі об’єми корупційних оборотів ДАІ.

Тепер можна зрозуміти, чому ключові керівники цього корупційного гнізда, так тримаються за свої крісла, та чому рядові інспектори ДАІ не хочуть працювати в новій поліції за 8 000 грн.

-ads-

Також, до нас періодично надходить інформація, що “Відділи внутрішньої безпеки МВС України” (на рівні усіх областей) безпосередньо покривають ці корупційні схеми.

Даі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я