додому Поточні новини Кличко пропонує спочатку повернутися до Конституції 2004 року, а потім працювати над...

Кличко пропонує спочатку повернутися до Конституції 2004 року, а потім працювати над новою Конституцією

76

10Київ. 5 лютого 2014 року( УНІАН). Лідер фракції “УДАР” Віталій Кличко пропонує спочатку повернутися до Конституції 2004 року, а потім працювати над новою Конституцією. Про це він заявив на засіданні Верховної Ради.

За словами Кличка, необхідно вирішити питання щодо змін до Конституції, й одним із шляхів виходу із ситуації, яка склалася, є “повернення до Конституції 2004 року, а потім ми можемо говорити вже про нову Конституцію і в нас буде час, достатньо часу, над цим попрацювати”.

Лідер “УДАРу” також зазначив, якщо влада не хоче повертатися до Конституції 2004 року, то швидкий вихід із кризи – дострокові президентські вибори.

Він підкреслив, що повернення до Конституції 2004 знизить рівень напруги у суспільстві і стане дієвим механізмом виходу з кризи.

Однак, за словами лідера “УДАРу”, влада навмисно затягує суспільство у багатомісячний період переписування Конституції. “У нас часу немає. Рахунок йде на дні або навіть години. Ми не повинні допустити нового витка конфлікту”, – сказав Кличко.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я