додому Соціум Кияни довіряють новій Патрульній поліції та очікують позитивних змін

Кияни довіряють новій Патрульній поліції та очікують позитивних змін

227

Київ, 06 серпня 2015 року (ПолітКом, Людмила ДОЛГОНОВСЬКА). У рамках загального моніторингу ставлення українців до реформ Інформаційно-аналітичний центр «RATING Pro» дослідив очікування від нової Патрульної поліції в Києві.

Згідно з результатами дослідження, 82% киян підтримують створення нової Патрульної поліції у місті. Не підтримують – лише 8%.

69% очікують що у зв’язку зі створенням нової Патрульної поліції рівень безпеки у місті покращиться, 19% вважають, що все залишиться на колишньому рівні, 2% – погіршиться.

При цьому, серед тих, хто підтримує створення поліції, очікують покращення безпеки у місті 82% опитаних, а серед тих, хто не підтримує, домінує думка, що нічого не зміниться (66%).

42% очікують що у зв’язку зі створенням нової Патрульної поліції рівень боротьби з корупцією покращиться, 38% вважають, що все залишиться на колишньому рівні, 4% – погіршиться.

При цьому, серед тих, хто підтримує створення поліції, очікують покращення боротьби з корупцією 51% опитаних, а серед тих, хто не підтримує, домінує думка, що нічого не зміниться (61%).

На думку більшості, основна заслуга у створенні Патрульної поліції Києва належить заступнику Міністра внутрішніх справ Екі Згуладзе (39%). 14% вважають, що це заслуга Президента Петра Порошенка, 8% – міністра внутрішніх справ Арсена Авакова, 6% – мера Києва Віталія Кличка, 2% – прем’єр-міністра Арсенія Яценюка. Третина – не визначились з відповіддю.

Дослідження проведено Інформаційно-аналітичним центром «RATING Pro» за результатами опитування Соціологічної групи «Рейтинг» в м. Києві. 15-21 липня 2015 р. опитано 1200 респондентів (особисте інтерв’ю face-to-face) від 18 років і старше. Вибірка репрезентативна за віком, статтю. Помилка: не більше 2.8%.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я