додому ПОЛІТИКА Київрада віддасть Ахметову в оренду ЦУМ і частину землі КМДА (фотодоказ)

Київрада віддасть Ахметову в оренду ЦУМ і частину землі КМДА (фотодоказ)

281

Київ. 16 квітня 2015 року (Spilno.TV). В проекті рішення про порядок денний засідання Київміськради за 16 квітня є пропозиція передати частину землі, якою користується Київська міська рада під ЦУМ. 

Є 2 проекти рішення Київради, щодо ЦУМу в Києві одне “Про передачу земельної ділянки ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ДІЯЛЬНІСТЮ “СТОЛИЧНИЙ ЦУМ” для експлуатації, обслуговування будівлі з подальшою реконструкцією на вул. Богдана Хмельницького, 2 (літ. В) у Шевченківському районі міста Києва (Д-6806)”, яке ще раз передає землю під розваленим Центральний універмаг міста Києва ТОВ “Столичний ЦУМ” ділянку ЦУМу тому ж товариству, яке брало його в оренду в 2013 році.

Друге рішення “Про поділ земельної ділянки на вул. Хрещатик, 36 у Шевченківському районі м. Києва та передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ “СТОЛИЧНИЙ ЦУМ” земельної ділянки для обслуговування, експлуатації будівлі з подальшою реконструкцією на вул. Хрещатик 38/2 (літ. літера Г) у Шеченківському районі м. Києва (Д-6807)” віддає частину замлі на якій стоїть Київська міськра рада і Київська міська адміністрація ТОВ “Столичний ЦУМ”, адже, якщо вірити картам Google, за адресою Хрещатик 36 знаходиться Київська міська адміністрація. Цю ж адресу вказано на сайті Київради як офіційну Київської міської ради.

За другим рішенням ТОВ “Столичний ЦУМ” претендує отримати в оренду землі під ЦУМ-ом і частину землі, на якій стоїть Київрада, розташована по сусідству. Це видно з проекту рішень Київської міської ради на 3 і 5 сторінці документу у виділених місцях.

Нагадаємо, 25 лютого 2013 року Дежавна архітектурно-будівельна інспекція України передала ТОВ “Столичний ЦУМ”, зареєстрованому в Донецьку на вул. Постишева, 117 через підрядника корпорацію “АЛЬТІС-ХОЛДИНГ” дозвіл на виконання будівельних робіт за адресою м. Київ, вул Хрещатик 38/2. Це дозвіл знаходиться у вільному доступі на сайті про реконструкцію ЦУМУ. В тексті цього договору не встановлено сроки виконання рекострукції. Так само був опублікований проект реконструкції торгового комплексу.

12 червня 2013 року Управлінням охорони культурної спадщини Київради було дозволено розібрати в порядку рекострукції 6 і 7 поверхикиївського ЦУМу. В результаті озібрали весь ЦУМ, а залишився тільки фасад будівлі. Це зафіксована і на фото з сайту реконструкції ЦУМу.

На сайті “ЕSТА Holding” придбання ЦУМу охарактеризовано так: “Данная сделка стала первым шагом в рамках реализации стратегии долгосрочного партнерства Группы ЭСТА и собственников универмага. Кроме того, сторонами принято решение об участии представителей Группы в управлении данным активом, с целью разработки концепции дальнейшего развития универмага.” Цю дату сайт реконструкції ЦУМУдатує 2010-11 роками так: “ЦУМ компанія ЕСТА Холдинг придбала у 2010–2011 роках на вторинному ринку.” Це на 2, або й 3 роки раніше ніж вийшло рішення про реконструкцію.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я