додому Поточні новини Кабмін введе новий спец збір на імпортерів ноутбуків, мобільних телефонів, планшетів тощо

Кабмін введе новий спец збір на імпортерів ноутбуків, мобільних телефонів, планшетів тощо

138

2Кабмін має намір внести зміни до постанови № 992, які передбачають введення спецзбору з імпортерів та виробників техніки, про це пише “ЛігаБізнесІнофрм”.

Згідно з повідомленням, Кабмін має намір внести зміни до постанови від 27 червня 2003 № 992 “Про розмір відрахувань виробниками та імпортерами обладнання і матеріальних носіїв, із застосуванням яких у домашніх умовах можна здійснити відтворення творів і виконань, зафіксованих у фонограмах і (або) відеограмах”.

Як зазначається, зміни передбачають введення спеціального збору з імпортерів і виробників техніки, із застосуванням якої в домашніх умовах можна здійснити відтворення творів, зафіксованих у фонограмах і (або) відеограмах.

Зокрема, пропонується обкласти податком плеєри, музичні центри, магнітофони, жорсткі та оптичні диски, автомагнітоли, відеомагнітофони, DVD-програвачі, ноутбуки, мобільні телефони, планшети, лазерні диски, карти пам’яті, флеш-карти та касети.

Розмір відрахувань для імпортерів застосовується у відсотках вартості обладнання, для виробників – у відсотках відпускної ціни. Загалом розмір збору коливається до 1-1,5% від ціни.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я