додому Економіка Хто керує АМКУ?

Хто керує АМКУ?

33

Сьогодні з дев’яти членів Антимонопольного комітету Володимир Зеленський призначив 7. Восьму – голову АМКУ – призначив парламент. Та дев’ята посада (заступник голови) залишається вакантною.

Чиї це люди? 

З восьми троє – люди Володимира Зеленського. Це:

– голова АМКУ Ольга Піщанська – його сусідка, подружка першої леді та дружини Баканова, на її сестру була оформлена віла Зеленських в Італії;

– перша заступниця Музиченко Ольга – подружка голови, єдине місце роботи до АМКУ – юрисконсультом на фірмі свого чоловіка, який є одним з фігурантів у справі про розкрадання цукру з державного аграрного фонду на суму 300 млн грн;

– державна уповноважена – Ірина Копайгора, яка є донькою викладача Зеленського в інституті, в якому працює  батько Зеленського.

Четвертого ми вважаємо людиною Коломойського. Це Сергій Тищик. Висновок базується на минулих місцях роботи Сергія, аналізі роботи в АМКУ, колі спілкування та інсайдах з кримінальних проваджень. 

У Ахметова також є своя людина в АМКУ. Це п‘ята членкиня – Анжеліка Коноплянко. Її рідний брат працював у компаніях Ахметова, а після перемоги Зеленського на виборах перейшов до державного Укренерго на один з пріоритетних для ДТЕКу Ахметова напрямків роботи. 

Шостий – виходець зі Служби безпеки та ми титруємо його як людину Баканова. Це Богдан Горобець. Згадайте, що Ольга Піщанська, Олена Зеленська та дружина Баканова подружки, і зрозумієте, чому людина Баканова з’явилася в керівництві АМКУ. 

Сьома Ольга Нечитайло – «випускниця» БРДО, яка зайшла в АМКУ ще в 2019 по квоті Олексія Гончарука та досі там залишилась, бо без зайвих питань голосує як скажуть і про цьому трішки рятувала репутаційно «родинний клан» невипадково призначених своїм брдошним минулим. Але кредит репутації вже вичерпано, тому подивимось, що з нею буде далі. 

І восьма остання, вона ж друга заступниця голови АМКУ – Наталія Буроменська. Ми її пов’язуємо з Ложкіним та Пінчуком. Її чоловік в Харкові є власником єврейського культурного центру, а вона намагалася потрапити в парламент у списках партії «Голос». 

Корупційний законопроєкт про псевдореформу АМКУ 5431 писали саме ці люди. Та саме їм парламент хоче дозволити і далі нічого не робити, тільки вже легально,  та отримувати за це з державного бюджету в 10 разів більші зарплати ніж сьогодні.

Автор: Агнія Загребельська

Джерело: Facebook

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я