додому Стратегія Головою Антикорупційного бюро став грузин

Головою Антикорупційного бюро став грузин

236

Київ. 13 лютого 2015 року (Spilno.TV). Антикорупційне бюро України очолив депутат грузинського парламенту Давид Сакварелідзе. Він вже розпочав процедуру отримання українського громадянства. 

Однак, лише ним грузинська присутніть в антикорупційному органі не обмежиться. Так, за неофіційною інформацією, його заступниками будуть екс-міністр юстиції Грузії Зураб Адеішвілі та Гізо Угулава.

Ось, що написав Давид Сакварелідзе на своїй сторінці у Facebook.

«Мої дорогі, після довгих роздумів і обговорень, я разом з нашою командою прийняв рішення погодитися на прохання друзів і колег, і включиться в будівництво інститутів, що борються проти корупції в Україні. Для багатьох це, напевно, незрозуміле рішення, а для багатьох втішне і прийнятне.

Ось уже 33 роки я дивлюся, як бореться моя країна за гідне існування. Роки показали, що лінія фронту, як України, так і Грузії в останні роки об’єдналася. Тим, хто не розуміє спільну долю, майбутнє Грузії і України, і наші спільні проблеми, які слід подолати, важко буде пояснити, чому я знайшов за потрібне значно змінити власний порядок життя і перейти на роботу в іншу державу. І що найголовніше, покинути грузинську політику.

Не приховую і того, що мені вже насилу уявлялося моє повернення в правоохоронну систему … Однак знову ж в надії, і по підтримці нашої досвідченої і загартованої команди я прийняв рішення …

Скажу відверто, я вважаю, що цей мій крок пов’язаний з переходом боротьби в більш активну фазу. На цей раз вже в Україні …

Загальна лінія фронту Грузії та України не включає тільки Абхазію, Самачабло, Донецьк, Луганськ, і Крим. Отримавши пропозицію українських партнерів, я вирішив включитися в не менш важливий напрямок боротьби: в безкомпромісну боротьбу з корупцією в Україні. Я постараюся разом з нашою командою максимально витратитися у формуванні в Україні інститутів, що борються за справедливі і суспільні інтереси.

Вважаю, що з тим досвідом і знанням, які я отримав разом з моїми соратниками під час будівництва нового і успішного грузинської держави, я зможу зміцнити важливий фланг боротьби.

Важко дивитися в Україні на те ж саме, що відчувала моя батьківщина, і досі їй доводиться платити настільки велику ціну за свободу. А також важко звикнуть з нечуваними масштабами корупції, що гальмують розвиток держави. Це насамперед на користь загальному ворогові наших країн.

Я твердо вірю, що і тут я зможу покласти хоча б одну цеглину в будівництві українських правоохоронних інститутів.

Я переконаний, що успіх України, її формування справним європейською державою, дасть новий поштовх усім борються за свободу країнам до проведення нових, більш сміливих реформ. А для Грузії це є просто продовженням своєї боротьби – це один фронт! Абхазія, Крим, Цхінвалі та Луганськ, злодійський світ і тотальна корупція – це різні сторони одного ворога, одного виклику, і де б ми не боролися, і ворог, і союзник у цій боротьбі один і той же!

Я служив, служу, і до кінця життя буду служити Грузії, і боротися за неї! Не приховую, я гордий, що одна з відсталих у минулому країн колишнього Радянського Союзу, її реформи, успішна модель побудованого самолюбивого держави сьогодні користується таким великим визнанням, що в багатьох країнах Європи з нами радяться, і просять нас надати допомогу безпосередньо в справі відродження власної країни. Я дякую всім, хто з 2003 року самовіддано, за рахунок власної енергії, життя і свободи досяг всього цього! Я вважаю, що для мене є величезним викликом і честю взяти участь у будівництві такої неймовірної країни з величезним потенціалом, який є Україна. Обіцяю, що зроблю все, щоб мій внесок, і внесок нашої команди був видатним прикладом спільної боротьби, і дружби двох країн!

Що стосується Єдиного національного руху. Моє серце, душа і розум залишається в об’єднанні гідних людей, що грунтуються на ідеях і цінностях. Ця партія ні більше, ні менше, є моєю родиною! Я дуже люблю вас, і дуже скоро ми разом відсвяткуємо перемогу Грузії та України ».

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я