додому Поточні новини Україна представить нові ракети на Міжнародному аерокосмічному салоні

Україна представить нові ракети на Міжнародному аерокосмічному салоні

380

Київ. 13 лютого 2015 року (Spilno.TV). Моделі двох сучасних ракет виробництва ДАХК «Артем», що входить до складу ДК«УКРОБОРОНПРОМ», презентують на 10-му Міжнародному аерокосмічному салоні «Aero India 2015». 

Р-27Т та Р-27ЕР класу «повітря-повітря» забезпечують перехоплення та знищення пілотованих та безпілотних літаків, а також крилатих ракет у повітряному бою на середніх і великих дистанціях.

На виставковому стенді, організованому спільно з ДП «Антонов», буде представлено цілу низку підприємств-учасників «УКРОБОРОНПРОМУ», зокрема ДП «Красилівський агрегатний завод», ДП «Конотопський авіаремонтний завод «Авіакон» та ДП «Жулянський Машинобудівний Завод «Візар».

Українську делегацію очолюватиме Генеральний директор «УКРОБОРОНПРОМУ» РоманРоманов. Вже запланована низка офіційних переговорів з найвищим керівництвомРеспубліки Індія, представниками делегацій інших країн тапідприємств-партнерів Концерну.

Організаторами аерокосмічного салону є Міністерство оборони Індії, Організація оборонних досліджень і розробок (DRDO) спільно з Авіаційним союзом Індії. Цей найбільший у Азії виставковий захід відбудеться на базі ВПС Індії Yelakhanka, м. Бангалор. У роботі салону візьмуть участь лідери світової авіапромисловості з десятків країн світу – повідомляє прес-служба концерну “Укроборонпром”.

Україна, як традиційний учасник авіасалону, цього року участь братиме вже ввосьме. Експозиція побудована з урахуванням найперспективніших напрямків розвитку військово-технічного співробітництва з Індією та іншими країнами насамперед азійського регіону.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я