додому ПОЛІТИКА Гнила влада має піти геть

Гнила влада має піти геть

622
Ігор Лосєв, політолог, доцент кафедри культурології Києво-Могилянської академії

Київ, 18 грудня 2015 року (Думай.org, Ігор ЛОСЄВ). Ігор Лосєв, політолог, доцент кафедри культурології Києво-Могилянської академії, кандидат філософських наук. Протягом останнього тижня в Україні відбулося чимало скандальних і знакових подій. Яким чином охарактеризувати все, що наразі відбувається у нашій державі?

Тут надто складно сказати щось напевно, можна лише ворожити та здогадуватися. Приміром, приїзд Байдена міг бути спробою показати, що Україну на Сирію не обміняли. Це – з одного боку. З іншого, можливо і обміняли, а Байдена прислали для того, щоб заспокоїти Україну. Тобто можна допускати і перший, і другий варіант в розрахунку 50 на 50. Не виключено також, що Обамі, який піддається жорсткій критиці за дуже нерішучу міжнародну політику, потрібно продемонструвати, що існують якісь константи, постійні величини, які підтверджували, мовляв, Україну не здають і США залишаються стратегічним партнером нашої країни.

Є й інша сторона медалі. Річ у тім, що Україною керують люди, які відчувають свою моральну і політичну неповноцінність. А чому відчувають? Тому що знають: на них є великий компромат як в Москві, так і на Заході. Цей великий компромат полягає в тому, що всі вони — так чи інакше є злодіями, які накопичили свої великі статки неправедним шляхом. Вони це чудово знають. Також вони знають про неправильні речі, за які вони заслуговують місце на лаві підсудних. І тому вони дуже вразливі стосовно того, що скажуть з Вашингтону. Вони перебувають під прямим керуванням з-за кордону. Вони апріорі не можуть бути незалежними, бо люди з нечистою біографією, люди з сумнівною кредитною історією за визначенням не можуть приймати самостійні рішення.

Наша влада чужа для народу. Їм набагато простіше говорити з Януковичем, який є людиною з їхнього середовища. Порошенко, Яценюк, Гройсман – це все одна соціальна верства. Даруйте, але що вони коли-небудь сядуть за один стіл з тим нещасним жебраком, який стояв на Майдані? Ні. А ось з Януковичем – можуть. Та вони й зараз сидять з Льовочкіним, Бойко і так далі. Це – люди їхнього кола. А ось народ не є їхнім колом.

Віктор Янукович днями дав досить розширене інтерв’ю одному з російських видань. Серед іншого він заявив про намір повернутися в українську політику. Особисто я переконаний в тому, що сценарій реваншу є абсолютно реальним, тому що при владі зараз перебувають люди, політична біографія яких – це ланцюг зрад. Все побудовано на «договорняках» і зрадах. Як казали в парламенті: «Вовремя предать, это не предать, а предвидеть».

Кого зараз з людей Януковича покарано? Нікого. Ось Ющенко, цей феноменально безпринципний суб’єкт, пішов на домовленості з Януковичем, що призвело до великої крові на Майдані. Цей остолоп не відчуває жодної моральної провини за те, що сталося. Людина… Емоційно тупа, я саме так його сприймаю. Тому, завершуючи, підкреслю: повернення Януковича з політичного небуття є абсолютно реальним, оскільки країною керують абсолютно безпринципні люди, які будували всю свою політичну кар’єру на зрадах.

Зараз при владі перебуває гниле політичне покоління. Це гнила генерація, яка ніколи не стане іншою. Найкраще, що може зробити український народ – якимось чином прибрати цю владу. Яким завгодно шляхом. От і все! Усе це покоління має бути відсторонене від влади. Усі ці так звані лідери сцени Майдану мають піти геть. І все рівно без третього Майдану ми нікуди не прийдемо. Революція має закінчитися справжньою перемогою. Альтернативи не існує.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я