додому Поточні новини Глави МЗС Литви, Польщі, Нідерландів і Данії закликають Україну продовжити впровадження реформ...

Глави МЗС Литви, Польщі, Нідерландів і Данії закликають Україну продовжити впровадження реформ для підписання Угоди про асоціацію

258

1Міністри закордонних справ Литви, Польщі, Нідерландів і Данії закликають українську владу продовжити впровадження реформ, необхідних для підписання Угоди про асоціацію між Україною і Європейським Союзом.

Про це вони сказали 25 квітня на прес-конференції після зустрічі у Києві з Президентом України Віктором Януковичем.

Так, міністр закордонних справ Польщі Радослав Сікорський повідомив, що під час зустрічі з В.Януковичем міністри представили своє бачення відносин України з ЄС. Він зазначив, що це важливо саме в цей момент, коли має бути прийнято рішення щодо підписання Угоди про асоціацію, яка є “запрошенням України до європейської родини”.

Ми відзначили нещодавнє прискорення зусиль, спрямованих на впровадження реформ, і ми хочемо закликати рухатися таким же чином, завершити розгляд законів, забезпечити їхнє виконання, завершити інші питання, які обговорювались, і тоді можна уявити, і це можливо, що позитивне рішення буде прийнято з боку Європейського Союзу”, – сказав Р.Сікорський.

За словами міністра закордонних справ Литовської Республіки Лінаса Лінкявічюса, міністри приїхали в Україну з надією, що будуть використані усі можливості для досягнення успіху під час саміту «Східного партнерства» у Вільнюсі.

У свою чергу, міністр закордонних справ Нідерландів Франс Тіммерманс заявив, що Україна є дуже важливою європейською країною, яка має втілити свою долю як європейська країна і використати весь свій потенціал, але для цього необхідно впроваджувати реформи.

Міністр закордонних справ Данії Ніколай Ваммен висловив сподівання, що буде досягнуто згоди з боку країн Європейського Союзу на підписання Угоди про асоціацію між ЄС і Україною. “Однак ми маємо бути відвертими і справедливими, і сказати, що ми поки що не на цьому етапі”, – сказав він.

За словами Н.Ваммена, міністри бачать важливі результати, які були досягнуті у попередні тижні, і це свідчить про рух у правильному напрямку, але необхідно зробити ще більше. “І поки цього не буде зроблено, не можна сказати, що ми досягли результату. Це стосується реформ і звільнення тих людей, які знаходяться за ґратами”, – додав він.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я