Домой Текущие новости Герман ван РОМПЕЙ: Усі лідери Євросоюзу стурбовані подіями в Україні

Герман ван РОМПЕЙ: Усі лідери Євросоюзу стурбовані подіями в Україні

135

19Київ. 11 листопада 2013 (Інтерфакс-Україна). Президент Ради Європейського союзу Герман ван Ромпей заявив, що всі лідери ЄС усвідомлюють важливість того, що відбувається з Україною. Про це він сказав у промові, присвяченій річниці падіння Берлінського муру.

«Через два тижні у Вільнюсі ЄС прийме рішення, чи підписуватиме Угоду про асоціацію з Україною. Якщо п’ять років тому ці відносини виглядали як щось, що становить інтерес для Польщі, то сьогодні всі лідери — від Іспанії до Нідерландів або Австрії — чітко розуміють, що речі, які відбуваються з Україною, — це предмет загальної стурбованості», — заявив голова Ради ЄС.

Ромпей також зазначив, що «ми ще не можемо визначити, де лежать остаточні кордони ЄС». У цьому зв’язку він назвав відновлення переговорів з Туреччиною про  членство в ЄС  позитивним моментом.

Як відомо, Європейська комісі заявляє, що ЄС залишається відданим підписанню Угоди про асоціацію у Вільнюсі за умови рішучих дій і відчутного прогресу у виконанні умов, закладених у грудневих висновках Ради ЄС.

-ads-
Предыдущая статьяЗМІ: Мінюст готує аргумент проти лікування Тимошенко за кордоном. Доля угоди про асоціації в руках Лукаш?
Следующая статьяНиколай АЗАРОВ: Украине не получит никаких кредитов благодаря СА с Евросоюзом

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь