додому Соціум Геноцид від Мінцифри — мільйони приречених заради пустого піару

Геноцид від Мінцифри — мільйони приречених заради пустого піару

40

Цифровий геноцид — нова форма насильства, яка з’явилася одночасно зі створенням Міністерства цифрової трансформації та стрімко шириться Україною.

На відміну від класичних форм геноциду добре відомих світу як масове знищення за національними, етнічними, расовими чи релігійними ознаками — цей різновид злочину проти людства направлений на тих, хто свідомо чи за інших життєвих обставин не спромігся приєднатися та стати назавжди невід’ємною частиною «діджитальної секти Михайла Федорова «Держава у смартфоні». 

Встановив «Дію» у смартфон — маєш обіцянку віце-прем’єр-міністра на подальше виживання, не встановив — «не треба скиглити», не мозоль іншим очі, звільняй місце під Сонцем та відповзай вже зараз швиденько «помирати від голоду в канаву чи під паркан».

Ні, ми не ллємо бруд на Мінцифру і не маємо на меті очорнити дії уряду, парламенту чи правлячої партії «Слуг народу» — просто уважно стежимо за подіями та читаємо офіційні документи.

За інформацією з Аудиторського звіту за результатами державного фінансового аудиту виконання бюджетних програм, за якими Міністерству соціальної політики України спрямовано кошти із фонду боротьби з гострою респіраторною хворобою COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2, та її наслідками за період з 01.03.2020 по 31.12.2020 — сотні тисяч громадян України свідомо були позбавлені можливості отримати обіцяну Зеленським виплату у 8 000 грн.

І це лише початок затіяної Мінцифрою жорстокої гри у цифрову трансформацію країни на виживання — заявити про своє бажання отримати соціальну допомогу від запровадження карантину можливо лише через «Дію»: мобільний додаток у смартфоні чи єдиний державний веб-портал електронних послуг.

Не маєш смартфону, персонального комп’ютеру, ноутбуку, доступу в Інтернет, або просто не зміг подолати вчасно чисельні баги та ляпи «геніальних» розробників «Дії» — сиди голодним: жодної можливості для подачі паперових заяв не передбачено!!!

За різними розрахунками (песимістичним) Мінсоцу та (оптимістичним) Пенсійного фонду — цифра «приречених» Мінцифрою на зубожіння громадян склала у грудні 2020-го від 584 075 до 243 859 осіб (56,4% — 33,8%).

Опрацювавши причини ненадходження заяв через «Дію» — Пенсійний фонд зробив свої офіційні висновки, близькі за суттю до наших.

Така реальна ціна відвертої брехні, популізму та «піару на крові» суперової діджитальної команди Михайла Федорова: одна половина обездоленого карантином населення України не мала жодної технічної можливості подати документи на виплату допомоги, друга — зробила це через недолугу, напівмертву «Дію» без КЕП та КСЗІ, з порушенням всіх існуючих правових норм та законів (див. HELP ФОП 8000 — цифрова афера Зеленського-Федорова8000 Зеленського — «Дія» не витримала наругиДоступ до правди — сфальсифіковано Мінцифрою).

Але, діджиталізаторам байдуже — жодних висновків з того що сталося не зробили і прямо зараз організовують чергову виплату«8000 від ЗЕ» за тією ж схемою.

На черзі Дія Сіті для ІТ-шників, криптовалютна біржа, електронні вибори, дистанційне відкриття рахунків у банках, оформлення швидких кредитів, продаж бізнесу, майна і землі через смартфон.

Зручно, непомітно, людяно — дай Бог нам все це пережити…

Автор: Сергій АНТОНЕНКО

Джерело: Legal Informatics

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я