додому Поточні новини Едвард Сноуден передумав просити притулку у Росії

Едвард Сноуден передумав просити притулку у Росії

147

6Колишній співробітник ЦРУ Едвард Сноуден відмовився від ідеї просити про притулок у Росії. Про це заявив у вівторок журналістам прес-секретар президента РФ Дмитро Пєсков, повідомляє “Украънська правда” з посиланням на “Інтерфакс-Україна”.

Пєсков підкреслив, що раніше Сноуден дійсно висловлював прохання про те, щоб залишитися в Росії.

“Сам Сноуден за своїм щирим переконанням або з якихось інших причин вважає себе правозахисником, борцем за ідеали демократії, свободи людини. Це визнають і російські правозахисники і правозахисні організації, а також їхні колеги за кордоном. У зв’язку з цим, ким би то не було передача і видача Сноудена в таку країну, як США, де застосовується смертна кара – неможлива “, – заявив прес-секретар президента РФ

“Росія ніколи нікого не видавала, не видає, і не видаватиме. Випадки, які мали місце, були пов’язані з обмінами”, – підкреслив він.

За словами Пєскова, Едвард Сноуден відправив запити про політичний притулок в 15 країн світу.

Як відомо, сайт WikiLeaks раніше опублікував список країн, до яких екс-співробітник ЦРУ Едвард Сноуден звертався з проханням про надання політичного притулку. Там налічується 21 країна, разом з Росією. Також Сноуден звинуватив президента США Барака Обаму в тиску на ці країни.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я