додому Стратегія ДВІ НОВИНИ (НЕ СЕРЕД ІНШИХ)

ДВІ НОВИНИ (НЕ СЕРЕД ІНШИХ)

6

Авторитетний журнал Nature опублікував результати дослідження групи вчених Кембриджського університету на чолі Енн Вілліс.

Ці результати показують, що мРНК-вакцини, подібні до тих, що використовувалися під час нещодавньої пандемії, виробляють небажані білки, вплив яких на організм може бути небезпечним. Навіть якщо низка часто серйозних і навіть смертельних патологій, від яких страждають вакциновані люди, вже була для нас достатнім доказом, то це дослідження вперше демонструє науковий доказ подібного.

Друга новина полягає в тому, що порівняно з попередніми роками спостерігається помітне зростання кількості людей, які захворіли на синдроми грипу та Covid (приблизно 2 552 000 з початку сезону). Ми не вважаємо неправомірним припустити, що це зростання може бути пов’язане з результатами щойно процитованих досліджень.

Малоймовірно, що, хоча це і було б їхнім обов’язком, лікарі, політики та експерти, які нерозважливо змусили більшість населення пройти вакцинацію, поставлять під сумнів ці два факти, незважаючи на те, що вони повинні були б це зробити.

ДЖОРДЖО АҐАМБЕН, філософ

ПерекладПолітКом

Джерело тут

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я